Pagrindinis > Naujienos > Metų „Delfi“ moters titulas – marijampolietei Rūtai Kupčinskaitei

Metų „Delfi“ moters titulas – marijampolietei Rūtai Kupčinskaitei

Jau ne pirmus metus portalas „Delfi“ organizuoja „Metų moters“ rinkimus. Skaitytojai už savo favorites gali balsuoti net du mėnesius, o laimėtojos paaiškėja susumavus skaitytojų ir komisijos balsus.

Marijampolietę Rūtą Kupčinskaitę į „Metų moters 2021“ rinkimus pasiūlė draugė, o skaitytojai ir komisija būtent Rūtą išrinko savo favorite, už nugaros palikę Laurą Balčiūtę ir Ingridą Šimonytę.

Rūta Kupčinskaitė – aktyvi jauna moteris, griaunanti stereotipus, kad negalia trukdo siekti tikslų. Su vyru Tadu įkūrusi socialiai atsakingą verslą, moteris ėmėsi socialinių edukacinių projektų įgyvendinimo, bendruomeninių renginių organizavimo ir kūrybinių darbų bei idėjų namų jaukumui.

Savo veikla supažindindama žmones su tuo, kaip gali jaustis negalią turintis žmogus, Rūta žingsnis po žingsnio mažina atskirtį tarp negalią turinčių ir jos neturinčių žmonių.

Nuostabi, aktyvi moteris, mama, žmona, kaip kad sako ji pati, nekovoja su ar prieš stereotipus, o šviečia, supažindina, parodo, nes tik iš nežinojimo tie stereotipai ir gimsta.

Rūta, vyras Tadas ir jųdviejų dukrytė Miglė šiemet buvo pripažinti metų aktyviausia marijampoliečių šeima, kuriančia reikšmingus darbus Marijampolės bendruomenei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE