Pagrindinis > Naujienos > „Metų ūkio“ apdovanojimuose pagerbti ir Marijampolės savivaldybės ūkininkai

„Metų ūkio“ apdovanojimuose pagerbti ir Marijampolės savivaldybės ūkininkai

 

Lietuvos ūkininkų sąjunga jau 22-ąjį kartą apdovanojo konkurso „Metų ūkis“ laureatus. Kaune vykusioje šventėje pagerbti bei simbolinėmis statulėlėmis apdovanoti ir Marijampolės savivaldybės ūkininkai: Mindaugo ir Jurgitos Milerių ūkis įvertintas pirma, Dariaus ir Vilmos Isodų – antra vieta.

Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas pasidžiaugė, kad konkursas „Metų ūkis“ – tai ilgiausias tradicijas turintis, nuo 1994 metų organizuojamas žemdirbių konkursas.

„Per visą atkurtos Lietuvos dvidešimt penkerių metų gyvavimo laikotarpį keitėsi valdžios, žemės ūkio politikos kryptys, keitėsi ir mūsų ūkininkai. Daugelis, pradėję ūkininkauti plikame lauke ir neturėdami kuo dirbti žemės, šiandien pagrįstai gali didžiuotis, jog savo atsidavimu, darbu, ryžtu rizikuoti pasiekė labai daug. Lietuvoje sukurta tokių modernių ir išmanių ūkių, kokių mums pavydi netgi senoji Europa. Laimingi tie, kurių ūkius jau perima vaikai, ir šiemet tarp konkurso laimėtojų taip pat yra keletas ūkininkų, dirbančių drauge su savo atžalomis“, – sakė J. Talmantas.

Konkurso „Metų ūkis 2015“ laureatų apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo ir geriausius šalies žemdirbius sveikino Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Seimo nariai, savivaldybių ir kitų įstaigų, organizacijų atstovai.

Savivaldybės ūkininkų pasiekimais šventėje džiaugėsi ir dėkodami už mūsų krašto garsinimą juos sveikino Marijampolės savivaldybės administracijos Ūkio departamento Žemės ūkio skyriaus vedėjas Eugenijus Alesius ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkas Sigutis Jundulas.

Šiemet konkurse dalyvavo 410 ūkių iš 41 savivaldybės. Išrinktas ir apdovanotas 121 laimėtojas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Eugenijaus Alesiaus nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE