Pagrindinis > Naujienos > MKSA studentai vėl pirmauja

MKSA studentai vėl pirmauja

Lapkričio 24 d. Marijampolės kolegijos Studentų atstovybės (MKSA) būrys vėl dalyvavo „Šturmo“ orientacinėse varžybose. Tai buvo paskutinės rudens sezono varžybos Marijampolėje, kurių metu KMSA komanda pasiekė puikų rezultatą – 1-ąją vietą.

MKSA kolektyvas yra aktyvus, nenusėdintis vietoje. Jų tikslas „Šturmo“ orientacinėse varžybose –  kuo greičiau ir kokybiškiau pasiekti galutinį žaidimo tašką, sprendžiant įvairias užduotis. Tokių varžybų metu prireikia visko: išminties, netradicinių sprendimų, kūrybiškumo, loginio mąstymo bei komandinio darbo įgūdžių. Reikia visada būti pasirengus ne tik fiziškai pajudėti, bet ir protą pamankštinti. Žaidimas puikiai atitinka aktyvios ir kūrybiškos MKSA komandos poreikius. „Šturmo“ orientacinėse varžybose atsiranda galimybė nevaržomai mėgautis vieni kitų draugija, formuojasi ir stiprėja kolektyvas, kuriasi komandos vienybė ir bendrą organizacinė kultūra, formuojasi naujas idėjos bei iniciatyvos. 

Studentai prisipažįsta, kad keliaus į žiemos sezoną, kur tikrai mano, jog netruks adrenalino, nuotykių, naujų pažinčių bei įdomių užduočių ir fizinės ištvermės. MKSA prezidentė Vilija Botyrienė sako: „Tai puikus laikas susiburti ir pabūti drauge, smagiai praleisti laiką su komandos nariais ar kitais dalyviais. Atlikdami užduotis sužinome apie Marijampolės savivaldybės ir miesto istoriją, apie jos žymius žmones. Siūlom išmėginti ir patiems viską patirti, kad žinotumėte, kaip tai nuostabu!!!“

Varžybose praleistas studentų laikas – nerealus laikas, patirtis ir susipažinimas su kitomis Marijampolės komandomis, pasidalijimas patirtimi, patarimais. Varžybų metu netrūksta gerų emocijų, nuotykių ir, žinoma, prizų. Už visa tai  MKSA dėkoja „Šturmo“ orientacinių varžybų organizatoriams.

O studentai džiaugiasi 1-ąja vieta ir dalijasi „Šturmo“ orientacinių varžybų vakaro akimirkomis.

MKSA narys Evaldas Šalaševičius

Cash4life results

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE