Pagrindinis > Dėmesio! > „Move Your Body“ kviečia nebijoti šokti!

„Move Your Body“ kviečia nebijoti šokti!

Po kelerių metų pertraukos į Marijampolę su trenksmu grįžta renginys „Move Your Body“! Visi mylintys šokį yra kviečiami susitikti Rygiškių Jono gimnazijos stadione, liepos 22 dieną, 21.30!

Renginio formatas ne tradicinis – tereikia atkartoti šokių judesius, matomus ekrane. „Move Your Body“ yra atviras įvairaus amžiaus ir gebėjimų dalyviams, jo tikslas – paskatinti aktyvų, naudingą ir pozityvų laisvalaikį.

Norintieji ne tik smagiai praleisti vakarą, galės išlieti savo emocijas ir pasivaržyti organizatorių siūlomuose turnyruose. Tai bus ne tik puiki galimybė laimėti renginio rėmėjų įsteigtus prizus, tačiau ir susipažinti su naujais žmonėmis. Pasirodymus taip pat vertins ir šokio srities žinovės: Martyna Levanė, Daina Misiukevičienė, Gabrielė Šmitaitė ir Domantė Tereškevičiūtė.

Organizatoriai „Jaunimas YRA“ džiaugiasi, jog renginys gyvuoja nuo 2014 m., yra išsaugojęs patrauklų, laisvą formatą, orientuotą į atsipalaidavimą. „Move Your Body“ suteikia galimybę plačiam bendruomenės ratui per šokį išreikšti save ir atsikratyti baimės šokti.

Puikus penktadienio vakaro planas – dalyvavimas nuotaikingame šokių renginyje „Move Your Body“ !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE