Pagrindinis > Namai > Būstas > Mūro darbai: kuo domisi klientai?

Mūro darbai: kuo domisi klientai?

Mūro darbų ištakos siekia tūkstantmečius – jie buvo pradėti atlikti nuo ankstyvųjų senovės Egipto civilizacijos dienų. Tuomet mūras buvo išgaunamas naudojant žemę ir akmens skaldą. Šiais laikais mūras irgi nesunkiai prieinamas. Vienas iš svarbesnių aspektų, dėl kurio mūro darbai yra patrauklūs, yra tai, kad visos šiam darbui naudojamos medžiagos ir įrankiai yra nebrangūs ir juos gana nesunku įsigyti. Vis dėlto, kad ir kokie mūro darbai atrodytų nesudėtingi ir lengvai įgyvendinami, klientams kyla gana nemažai klausimų. Į pagrindinius klausimus sutiko atsakyti „Statybos ABC“ komanda.

– Kada mūro darbai yra neišvengiami ir kokiais atvejais jie yra geriausias pasirinkimas?

– Mūro darbai itin vertinami dėl savo kokybės ir ilgaamžiškumo. Net ir daugybę metų eksploatuojami mūriniai statiniai nepraras savo geros išvaizdos ir atliks savo funkcijas. Į mūsų komandą dažniausiai kreipiamasi tada, kai reikia atlikti pertvarų mūro darbus; sienų mūrijimą; kaminų mūrijimą; ventiliacijos kanalų mūrijimą; apdailos mūrijimą; tvoros kolonų mūrą; pamatų apmūrijimą; laikančiųjų sienų mūrijimą. Bet vis dėlto paklausiausia paslauga – pastatų mūrijimas ir įvairiausi mūro darbai.

– Kokios medžiagos reikalingos norint atlikti mūro darbus?– Dabartinis medžiagų pasirinkimas – plytos, klinkeris arba blokelis. Be abejo, prieš renkantis mūrijimo medžiagas, vertėtų įvertinti, kas bus mūrijama ir kas konkrečiu atveju tinkamiausia. Pavyzdžiui, sienoms arba kaminams mūryti tinkamiausios plytos. Tuo tarpu pamatams, pertvaroms ar apdailai geriausia rinktis klinkerį. O blokeliai geriausiai tinka laikančiųjų sienų mūrijimui. Be to, dar reikėtų nepamiršti, kad kiekviena iš minėtų medžiagų pasižymi skirtingomis savybėmis, kurias taip pat rekomenduojama įvertinti. Jei kliento patirtis statybose menka, mes visuomet esame pasirengę padėti ir patarti, iš kokių medžiagų geriausia atlikti reikalingus mūro darbus.

– Kuo patrauklus mūras ir kodėl jis vis dar toks populiarus?

– Didžiausias mūro privalumas – jo ilgaamžiškumas. Tačiau vertinamos ir kitos mūro savybės, tokios kaip patvarumas, puiki apsauga nuo gaisro (mūras yra nedegus), atsparumas oro sąlygoms, puvėsiams ir įvairiems kenkėjams. Taip pat mūras padidina pastato šilumines ypatybes. Ir dar – mūro elementai gali suteikti pastatui patrauklią ir elegantišką išvaizdą. Pastarąjį reikalavimą geriausiai įgyvendinti gali tik kvalifikuoti meistrai, kurie turi patirties, žinių ir įgūdžių.

– Kokia yra mūro darbų kaina?

– Tai yra klausimas, dominantis be išimties kiekvieną klientą. Pasakyti mūro darbų kainą neįvertinus darbų apimties ir sudėtingumo, sąlygų, medžiagų ir jų sąnaudų, skiriamo laiko yra neįmanoma. Mes – „StatybosABC“ komanda – visuomet išsiaiškiname kliento poreikius, atliekame detalius skaičiavimus, prireikus individualiai su klientu aptariame optimaliausią sprendimą, numatome, kokie darbai bus atlikti bei kokias medžiagas naudosime ir tik tada pateikiame tikslią kainą. Kai klientas mums pateikia užklausą, mūro darbų kainos pasiūlymą stengiamės pateikti kuo greičiau.

– Ar svarbu, kas atlieka mūro darbus?

– Be abejo, yra labai svarbu, kad mūro darbus atliktų patikimas profesionalas, nes tuomet ir estetinė išvaizda atrodys puikiai, ir darbų kokybė nenukentės. Mes – „StatybosABC“ komanda – mūrijimo srityje dirbame jau daugybę metų, tad savo klientams užtikriname aukštą paslaugų kokybę bei garantijas. Visi mūrijimo darbai yra atliekami specializuotos mūrininkų brigados, todėl galime užtikrinti optimalius mūro darbų atlikimo terminus. Mūrijimo darbams naudojame įvairių gamintojų blokelių mūrijimo sistemas bei medžiagas. O mūsų mūro darbų asortimentas – labai platus. Kitaip tariant, „StatybosABC“ komandos mūro darbai visada atliekami profesionaliai. Kreiptis galima telefonu – +370 633 73735, el. paštu – info@statybosabc.lt arba užpildžius specialią formą internete – https://www.statybosabc.lt/muro-darbai/

Komentaras “Mūro darbai: kuo domisi klientai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE