Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Naktinės sporto varžybos ir vėl subūrė marijampoliečius

Naktinės sporto varžybos ir vėl subūrė marijampoliečius

Naktį visos veiklos tampa paslaptingesnės ir įdomesnės, tad pirmąjį rugsėjo penktadienį marijampoliečiai dalyvavo „SPORTO NAKTIES“ varžybose. Renginys buvo skirtas suburti marijampoliečius, paskatinti jų sportinį aktyvumą, įsitraukimą.

Sporto entuziastai varžėsi iki vėlumos. Dalyviai rinkosi iš tradicinių krepšinio, futbolo, tinklinio, badmintono, šaškių ir šachmatų turnyrų. Šiais metais „Sporto nakties“ organizatoriai pasiūlė ir naują pramogą – kompiuterinių žaidimų arba kitaip E-sporto erdvę. Dalyviai buvo kviečiami varžytis „UFC“ žaidimo turnyre. Nemažai jaunuolių pritraukė ir kikbokso treniruotės su kikboksininku ir „Meilės be sienų“ dalyviu – Dovydu Rimkum-Rimkenzo!

Pirmąją vietą tinklinio turnyre iškovojo komanda „TTM“, futbolo – komanda „Daržovės“, krepšinio – komanda „Young Blood“, E-sporto turnyre nugalėjo Marijonas Lukšys.

Nors pagrindinė renginio tikslinė auditorija – jaunimas, tačiau į veiklas įsitraukė ir vyresni Marijampolės bendruomenės nariai, taip pat sunkumų turintys asmenys. Kartu jie dalyvavo įvairiose rungtyse, palaikė dalyvaujančias komandas. Renginys buvo kupinas gerų emocijų ir pritraukė apie 150 dalyvių. „Džiugu, kad mūsų organizuojamas renginys sulaukė tokio dėmesio. Smagu, kad galime pasiūlyti žmonėms veiklas, skatinančias užimtumą ir aktyvų gyvenimo būdą.“ – teigė organizacijos „Jaunimas YRA“ savanorė Monika Zaveckaitė.

Renginio dalyviai buvo apdovanoti gausiais rėmėjų prizais, o aukščiausias vietas iškovoję dalyviai – medaliais bei taurėmis. Organizatoriai taip pat labai džiaugiasi, jog renginys pritraukia įvairias organizacijas, įstaigas, verslo atstovus. Prie renginio organizavimo prisidėjo Neformali jaunimo grupė „Jaunimui Taip“, Marijampolės sporto asociacija „Išvien“, Badmintono klubas „Sūduva“, Marijampolės Atviras jaunimo centras. „Džiaugiamės, jog „Sporto naktis“ ir toliau buria ne tik miesto bendruomenę, tačiau nepalieka abejingų ir vietos verslo atstovų bei nevyriausybinių organizacijų. Smagu, jog visi kartu prisidėjome prie bendruomenės narių aktyvinimo sveikos gyvensenos link“, – pasakojo „Jaunimas Yra“ prezidentė Raimonda Bogužaitė.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE