Pagrindinis > Dėmesio! > Naudinga informacija apie atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo finansavimą

Naudinga informacija apie atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo finansavimą

Marijampolės savivaldybės įstaigos domisi galimybe teikti paraiškas Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA) paramai gauti, pagal priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatuose“.

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracija organizavo konsultaciją, kurios metu Marijampolės savivaldybės kultūros, sporto ir švietimo įstaigų atstovai galėjo sužinoti, kokias veiklas ir darbus reikėtų planuoti, norint gauti šią paramą, kokios priemonės gali būti finansuojamos ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Pareiškėjai dėl paramos į APVA kreiptis gali iki 2019 m. rugsėjo 16 d.

Išsami informacija apie šią priemonę https://www.apva.lt/juridinius-asmenis-kvieciame-teikti-pa…/

Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas šildymui ir elektros energijai domina gyventojus. APVA sulaukia vis daugiau paraiškų iš fizinių asmenų norinčių keisti senus šildymo katilus ar įsirengti saulės elektrines.

Gyventojai, gyvenantys nuosavuose namuose ar sodų paskirties pastatuose ir norintys senuosius kieto kuro katilus keisti į efektyvius atsinaujinančius išteklius šilumai gaminti naudojančius įrenginius (biokuro katilus, žemė-vanduo, vanduo-vanduo, oras-vanduo šilumos siurblius), tačiau nespėjusius pateikti paraiškų į jau įvykusį kvietimą, kviečiami rengtis būsimam 2020 m. sausio 2 dienos kvietimui. Daugiau informacijos https://www.apva.lt/norite-pasikeisti-biokuro-katila/

Besidomintiems saulės elektrinių įrengimu – 2020 m. sausio 2 dieną planuojamas skelbti kvietimas saulės elektrinių įsirengimui. Informacija apie šią priemonę https://www.apva.lt/norite-isirengti-saules-elektrine/

Komentaras “Naudinga informacija apie atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimo finansavimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite