Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Nesėkmingas avies aukojimas

Nesėkmingas avies aukojimas

 

Išgirdę žodį „bulvė“ mintyse jau valgome cepelinus, o pamatę besiganančias avis, atsiprašau vegetarų, imame svajoti apie šašlyką. Toks minčių srautas turbūt sūkuriuotų mūsų galvose. Jurbarko policijos pareigūnai apie šašlyką negalvojo, kai jiems vienas Jurbarko r. sav. esančio kaimo gyventojas pasiūlė kyšį, kokio turbūt bent jau Lietuvoje dar niekam niekas nebuvo pasiūlęs – gyvą avį.

Avį – pasigauti, 100 litų – nuvažiuoti pasiimti pas uošvę

Visą šį gėrį pareigūnams siūlė policijai žinomas  G. G., gimęs 1977 m. Šiam asmeniui ne kartą buvo skirtos administracinės nuobaudos. Vyras ir šį kartą „prisižaidė“ ant savo galvos – būdamas neblaivus (2,78 prom. alkoholio), neįvertino situacijos, paskambino policijai ir pasiskundė, kad namuose triukšmas, sūnus užsirakino ir piktybiškai neįsileidžiąs jo į namus. Policijai atvykus, minėtas G. G. tarnybiniame automobilyje pareigūnams pasiūlė 100 litų, bet  šie turėtų nuvažiuoti pas jo uošvę ir pasiimti pinigus. Be to, jis galįs duoti ir avį (policija ir ją turėtų pasigauti).

Kiek šypseną bekeltų tokie siūlymai, tačiau pareigūnai net ir tokius atvejus turi vertinti principingai – vadovaudamiesi įstatymais. Už kyšio objekto originalumą šį kartą – 10 balų, už avies aukojimą – ilgalaikis sulaikymas ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Daiva KLIMAVIČIENĖ

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE