Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Netrukus bus pradėti projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ darbai

Netrukus bus pradėti projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ darbai

 

Gera žinia Kalvarijos savivaldybės gyventojams: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir UAB „Kalvarijos komunalininkas“ gegužės 24 d. sudarė projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ sutartį.

Numatyta darbų pradžia – š. m. birželio 21 d.

Projektui įgyvendinti yra skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 449,153,00 Eur. Įvertinus esamą situaciją ir pritaikius gerą inžinerinę praktiką, šiomis lėšomis numatoma rekonstruoti vandentiekio tinklus Kalvarijos mieste, Savanorių gatvėje, pakloti naujus nuotekų tinklus Kalvarijos mieste, Vasario 16-osios gatvėje, ir įrengti vandens gerinimo įrenginius Kalvarijos mieste bei Jungėnų kaime.

Projektu siekiama užtikrinti nepertraukiamą kokybiško geriamojo vandens tiekimą pagal nustatytus paslaugų kokybės, aplinkosaugos ir sveikatos apsaugos reikalavimus ir suteikti galimybes Kalvarijos savivaldybės gyventojams prisijungti prie centralizuotos nuotekų tvarkymo sistemos bei gauti kokybiškas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas.

Šios investicijos prisidės prie Kalvarijos savivaldybės socialinės ir ekonominės plėtros, gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo bei aplinkos saugojimo. UAB „Kalvarijos komunalininkas“ bus atsakingas už tęstinę veiklą po projekto pabaigos ir užtikrins projekto rezultatų tęstinumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE