Pagrindinis > Naujienos > Nuaidėjo sveikatingumo diena

Nuaidėjo sveikatingumo diena

 

Kovo 18 dieną Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje – sveikatą stiprinančioje mokykloje – vyko sveikatingumo diena, kurioje dalyvavo  5–10 klasių mokiniai. Sveikatingumo diena – tradicinis renginys, kuris šiais metais išaugo į naudingą ir įdomią dieną su įvairiais mokykloje neįprastais sporto ir sveikatinimo užsiėmimais bei paskaitomis.

Rytą mokiniai ir mokytojai pradėjo lauke bendra mankšta, kurią vedė mokyklos choreografijos mokytoja Daina Misiukevičienė.  Apšilus ir pabudinus organizmus darbui, mokiniai pasklido po įvairias veiklas, kurias vedė ne tik mokyklos pedagogai. Paskaitą „Sveika mityba“  ir pirmosios pagalbos mokymus vedė Marijampolės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Snieguolė Tarasevičienė ir Asta Puteikienė. Jogos mokytoja Ingrida Kučinskienė supažindino su indų filosofijos mokymu paremtais įvairiais fiziniais ir mentaliniais pratimais. Trenerė Edita Kulikauskienė „šarmingai“ pravedė aerobikos treniruotę. Stadione įsikūrę lankininkų klubo „Ugninė strėlė“ narys Audrius Dumčius su kolegomis leido išbandyti akies taiklumą, kuris nemenkai priklauso nuo rankos jėgos. Orientacinio sporto meistrės Audronė Levickienė ir Rūta Čepaitienė mokyklos teritorijoje surengė azartiškas orientavimosi varžybas. Na, o mokyklos kūno kultūros mokytojai Vilija Luobikienė ir Valentinas Kraulišas sporto salėje organizavo sportines rungtis, kuriose buvo berniukai kovojo  dėl greičiausios, stipriausios, ištvermingiausios ir taikliausios klasės titulų. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmajame pogrupyje greičiausia ir stipriausia klase tapo 5a klasė, o ištvermingiausia ir taikliausia – 5b klasė. Antrajame pogrupyje greičiausios ir ištvermingiausios klasės titulas atiteko 8a klasei, o stipriausios ir taikliausios – 7a klasei.

Sveikatingumo dieną vainikavo baigiamasis renginys, kuriame 5–8 klasių mergaitės pristatė ritminių šokių kompozicijas. Pasirodymus stebėjo komisija ir įvertino balais. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog pirmajame pogrupyje I vietą užėmė 6b klasė, II vietą – 5a klasė, o III vietą pasidalino 5b ir 6a klasės. Antrajame pogrupyje I vietos nugalėtojomis tapo 7b klasės merginos, II vietos – 8b klasės, III vietos – 7a ir 8a klasės šokėjos. Pabaigoje renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir sveikais gardžiaisiais prizais.

Sveikatingumo diena – tai puikus laikas mokiniams stiprinti sveikatą, atrasti patinkančią ir priimtiną sportinę veiklą, geruoju pavyzdžiu pasidalinti su kitais. Na, o puikių rezultatų pasiekiame ir jais galime džiaugtis kartu su iniciatyviais mokiniais ir aktyviomis klasių bendruomenėmis, taip pat su bendradarbiaujančiomis organizacijomis – Marijampolės visuomenės sveikatos biuru bei Marijampolės moksleivių kūrybos centru.

Eglė ALENSKAITĖ

Neformaliojo švietimo organizatorė

N. Kavaliauskienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE