Pagrindinis > Naujienos > Pagarba geriausiems Marijampolės apskrities ugniagesiams gelbėtojams

Pagarba geriausiems Marijampolės apskrities ugniagesiams gelbėtojams

 

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė penkiems Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams, užėmusiems garbingą antrąją vietą Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkurse, spalio 31 d. padėkojo už puikius profesinius įgūdžius ir pasiekimus, įteikė padėkas ir atminimo dovanas.

Rugsėjo mėnesį sostinėje į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą susirinkę geriausi valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai demonstravo savo profesionalumą ir rungėsi dėl geriausio šalies pamainos vado, skyrininko, ugniagesio gelbėtojo, budinčios pamainos pareigūno, vairuojančio gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilį, Bendrojo pagalbos centro skambučių administratoriaus ir pajėgų valdytojo vardo. Jau antrus metus iš eilės marijampoliečiai pareigūnai atsiduria tarp prizininkų. 2-ąją vietą laimėjusiai komandai vadovavo 2-osios komandos viršininkas vidaus tarnybos majoras Edvinas Petrikas. 1-osios komandos budinčios pamainos skyrininkas vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Tomas Čivinskas konkurse pripažintas geriausiu skyrininku. Vidaus tarnybos vyresniajam puskarininkiui Gintautui Masaičiui, 2-osios komandos budinčios pamainos ugniagesiui gelbėtojui, atiteko geriausio ugniagesio gelbėtojo, atliekančiu vairuotojo funkcijas, vardas. Dar du marijampoliečiai pareigūnai laimėjo 2-ąją vietą bendroje komandinėje įskaitoje. Tai 2-osios komandos pamainos vadas vidaus tarnybos leitenantas Remigijus Uleckas ir budinčios pamainos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Dainiui Jarumbavičius.

Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Vidas Barauskas merės priėmime teigė, kad nėra dviejų vienodų gaisrų – pareigūnai visada turi būti pasirengę įvertinti situaciją ir imtis veiksmų. „Reikia ne skubėti, bet viską daryti greitai”, – pasakojo viršininkas. Būtent tokius „šaltus nervus” ir profesionalumą reikėjo įrodyti konkurse. „Teko kovoti įvairiose rungtyse – kovinių drabužių apsirengimo, gelbėjimo veiksmų sausumoje ir vandenyje, nukentėjusiųjų gabenimo, vairavimo ir kitose”, – įspūdžiais dalijosi laimėjusios komandos viršininkas E. Petrikas.

Savivaldybės merė ir jos pavaduotojas Povilas Isoda palinkėjo marijampoliečiams pareigūnams siekti gerų rezultatų ir ateityje, nes gaisrų ir kitų nelaimių, kur ugniagesiai gelbėtojai atskuba į pagalbą, nemažėja.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE