Pagrindinis > Naujienos > Žvakelėmis nušvito Marijampolei nusipelniusių žmonių kapai

Žvakelėmis nušvito Marijampolei nusipelniusių žmonių kapai

Lapkričio 1-oji – Visų šventųjų diena – rimties, susikaupimo, ramybės metas, kai išeiname aplankyti ir pagerbti artimųjų atsiminimą uždegdami žvakelę, padėję gėlių šakelę. Šiais metais tradiciškai Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė kartu su savo pavaduotoju Povilu Isoda, administracijos direktoriumi Karoliu Podolskiu ir kitais departamentų bei įstaigų vadovais aplankė savivaldai ir Lietuvai nusipelniusių žmonių kapus.

Marijampolės savivaldybės administracijos vadovai aplankė miesto senąsias, naująsias ir Marijampolės seniūnijos Ožkasvilių kaimo kapines. Čia gėlių žiedais ir žvakelėmis pagerbė buvusius Marijampolės savivaldybės merus – Vidmantą Brazį, Bronių Beržinį ir Vidmantą Vasiliauską.

Aplankė ir Seimo narių Algio Rimo ir Vytauto Sigito Draugelio, 1991 m. Sausio 13-osios gynėjo Rimanto Juknevičiaus kapus. Taip pat pagerbė Lietuvos savanorių, žuvusių 1919-1920 m. dėl Lietuvos nepriklausomybės, kapus, aplankė paminklinį ansamblį naujosiose miesto kapinėse 1944-1955 m. žuvusių, 1989, 1991, 2001 m. iš įvairių Marijampolės rajono užkasimo vietų bei kapinių perkeltų ir šioje vietoje palaidotų 1944–1955 m. Marijampolės rajone žuvusių Tauro apygardos partizanų atminimui.

Savivaldybės vadovus lydėjo gražus būrys jaunuolių, kurie šiuo metu dalyvauja projekte „Pažink savivaldą“, kurio metu atlieka praktiką savivaldybės vadovų darbo vietose.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE