Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Pareigūno priesaika galioja ir ne tarnybos metu

Pareigūno priesaika galioja ir ne tarnybos metu

 

Policijos departamentas savo Fb paskyroje gavo merginos padėką – padėką Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Ovidijui Šimkui. Jos istorija galėjo baigtis kur kas liūdniau, jei…

… jei gruodžio 29-osios naktį apie 1 valandą nebūtų namų link pasukęs 31-erių policijos pareigūnas. Jis (ne tarnybos metu) su draugu važiavo iš medžioklės. Staiga šalia kelio, einančio per miškus, jiedu pamatė stovinčią merginą. Vyrai sustoję paklausė, kaip ji čia pateko ir ką veikianti naktį plonai apsirengusi, avinti vasariniais bateliais. Ši mergina (anot pareigūno, apie 20-ies metų), gyvenanti Raseinių rajone, teigė laukianti atvažiuojančios sesės – jau apie porą valandų čia stovinti, kadangi nepažįsta šių vietų, negali pasakyti seseriai, kur ši turėtų jos atvažiuoti. Mat vadinamųjų draugų kompanija, važiavusi iš Jurbarko, ją čia tiesiog išmetė iš automobilio.

Mergina vėl paskambino seseriai, o Ovidijus paaiškino jai kur važiuoti. Vyrai priėmė sustirusią merginą į šiltą automobilį, apklojo ir leido sušilti, kol po pusvalandžio atvažiavo sesuo ir mergina su ja išvažiavo.

Jaunas pareigūnas nesureikšmina šio įvykio – taip, anot jo, būtų pasielgęs kiekvienas padorus žmogus.

Reikia pridurti, kad maždaug prieš keturis su puse mėnesio, rugpjūtį, šis pareigūnas sulaukė padėkos iš senolės, kurią Jurbarko rajone namuose užpuolė banditai, sumušė, atėmė pinigus. Tuomet močiutė skambino netoliese gyvenančiam Ovidijui, kuris ir šiaip prireikus padėdavo kaimynei. Radęs praleistą skambutį, pats skambino senolei, bet ji jau neatsakė. Nuvykęs į jos sodybą, piktadarių jau nerado, tad sumuštai močiutei skubiai iškvietė pagalbą. Iš karto po įvykio Ovidijus telefone parodęs jai keleto asmenų nuotraukas, ji vieną užpuolikų atpažino. Netrukus įtariamieji buvo sulaikyti, vėliau ir nuteisti. Močiutei teko gydytis ligoninėje.  O pasveikusi ji parašė: „Kuo daugiau bus tokių policininkų, tuo saugiau gyvensime“.

Marijampolės apskr. VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE