Pagrindinis > Naujienos > Pareigūnų kalėdinės dovanos senjorams

Pareigūnų kalėdinės dovanos senjorams

Artėjant Naujiesiems, bendruomenės pareigūnai sveikina rajono gyventojus ir linki saugių bei prasmingų ateinančių metų!

Baigiantis metams, Vilkaviškio r. PK Prevencijos poskyrio pareigūnai tapo Kalėdų seneliais.  Įgyvendindami  prevencijos projektą „ Saugią aplinką kurkime kartu“, kurį, kaip ir kiekvienais metais,  finansavo  Vilkaviškio rajono  savivaldybė, lankė vienišus,  atokiau gyvenančius senjorus.

Bendruomenės pareigūnai ilgai suko galvas, kaip tikslingiausiai panaudoti lėšas, kol kilo mintis apšviesti vienišų, labiausiai pažeidžiamų,  nesulaukiančių  artimųjų  dėmesio, senjorų sodybas.

Pareigūnai, pasitelkdami aktyvius seniūnus bei vietinių bendruomenių atstovus, tarėsi, kam pagalba reikalingiausia ir kartu vyko į atokiausias sodybas, kur dovanojo ekonomiškus lauko šviestuvussu judesio davikliais.

Senjorai sulaukę tokio dėmesio nustebdavo, net sutrikdavo išvydę tiek seniūnijų ir policijos atstovų,  klausdavo, kiek kainuos dalinami šviestuvai, nevienas susigraudindavo – esą taip gali nutikti tik prieš Kalėdas. O pareigūnai priminė – šviestuvus reikėtų laikyti budėjimo režime, kad pas juos užeinantys  asmenys būtų apšviečiami ir matomi.

Kol seniūnijų elektrikaimontuodavo  šviestuvus, policijos pareigūnai senoliams pasakojo apie turto apsaugą, apie galimus sukčiavimo atvejus, dalino su euro įvedimu susijusius lankstinukus bei atšvaitus.

Vilkaviškio kaimo bendruomenių atstovai, dalyvavę projekte ir palaikydami gerą idėją bei matydami  vienišų senjorų padėtį,padedant Vilkaviškio rajone veikiančios įmonės „Elektra“ direktoriui, įsigijo ir išdalino  dar dešimt šviestuvų kurie turėtų nors truputėlį  palengvinti ir padaryti saugesnę senyvo amžiaus gyventojų  kasdienybę. Išties – bendromis pastangomis galima nuveikti daug gerų ir prasmingų darbų !

Pareigūnai prašo žmones būti neabejingus savo ir kaimynų saugumui , esant reikalui kviečia kreiptis į Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnus A. Kinderį (mob. tel. 8 655 47280) ir V. Grybauskienę (tel. (8 342) 66 088), el. paštu: arunas.kinderis@policija.lt , vilija.grybauskiene@policija.lt arba atvykti į policijos komisariatą (Vilkaviškis, Vytauto g. 6, 201, 211 kab.).

 Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE