Pagrindinis > Naujienos > Nykštukai iš Puponautų planetos dovanojo šventę

Nykštukai iš Puponautų planetos dovanojo šventę

Gruodžio 29 dieną Vilkaviškio rajono policijos komisariate skambėjo vaikų juokas ir šūksniai. Šią dieną rinkosi policijos komisariato darbuotojų vaikučiai ir jų tėveliai. Į kalėdinę šventę taip pat buvo pakviesti vaikučiai iš socialinės rizikos grupės šeimų kartu su jų tėveliais, globėjais bei socialiniais darbuotojais.

Policijos komisariato „02 grupė“ kolektyvas prie eglutės vaikams dovanojo nykštukų Kalėdinę kelionę erdvėlaiviu į naujai atrastą Puponautų planetą.

Vaikai kartu su nykštukais žaidė žaidimus, darė mankštą, šoko ir dainavo, augino žaliąją žolytę. Labiausiai ir linksmiausiai vaikus nustebino, kai nykštukai iš Puponautų planetos atvežė vaikams 3 kibirus sniegelio, kurį visi džiaugsmingai ir išbarstė.

Sukūrę žiemos nuotaiką žaismingomis ir pilnomis laukimo akutėmis, vaikučiai sulaukė Kalėdų senelio, kuris pasitaikė linksmas, išradingas ir pilnas energijos.

Kalėdų senelis, atsidėkodamas vaikams už gražias daineles, už išsakytus linkėjimus ir eilėraščius, dovanojo kalėdines dovanėles.

Atsisveikinę su visais, nykštukai ir Kalėdų senelis grįžo į didžiulį erdvėlaivį ir išskrido lankyti jų kitų jo laukiančių vaikučių.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE