Pagrindinis > Naujienos > Parkuose lapus grėbė patys marijampoliečiai

Parkuose lapus grėbė patys marijampoliečiai

Tradicinė kasmetinė aplinkos tvarkymosi akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2017“ jau baigėsi. Šia proga Marijampolės savivaldybės administracija ir Laisvalaikio ir užimtumo centras pakvietė prisidėjusių organizacijų atstovus prie puodelio arbatos.

Akcijos metu sutvarkyti Marijampolės Pašešupio, Poezijos ir Seminarijos parkai bei kitos viešosios erdvės. Čia iš peties darbavosi gausus būrys talkininkų – nuo pačių mažiausiųjų ir darželinukų iki senjorų.

Susirinkusiems visiems organizacijų atstovams dėkojo Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Mindaugas Lelešius. Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė pašmaikštavo, kad „dažnas svečias pastebi Marijampolėje palaikomą švarą ir stebisi ja, o aš jiems atsakau, kad patys marijampoliečiai yra labai tvarkingi“. Laisvalaikio ir užimtumo centro darbuotojas Saulius Lisauskas pastebėjo, kad „tokios akcijos skatina žmonių bendruomeniškumą ir susivienijimą“. Akcijos dalyviams įteiktos simbolinės dovanėlės ir padėkos raštai, taip pat išrinkta „Gražiausia akcijos akimirka“ ir „Meniškiausia akcijos nuotrauka“.

Akcijos organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems gražinant miestą ir parkus: Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono kariams, Marijampolės Trečiojo amžiaus universiteto studentams ir Marijampolės meno mokyklos mokiniams, Marijampolės vaikų lopšelių-darželių „Šypsenėlė“, „Vaivorykštė“, „Nykštukas“, „Pasaka“ auklėtiniams ir auklytėms, VšĮ Marijampolės futbolo klubui, Marijampolės „Smalsučio“ pradinės mokyklos mokiniams ir auklėtojoms, Marijampolės krašto samariečių bendrijai, Marijampolės jaunimo mokyklai ir Marijampolės profesinio rengimo centro ugdytiniams, Vidžiūnų, Kučinskų ir Deltuvų šeimoms, paskatinusioms giminaičius ir kaimynus dalyvauti akcijoje (sutvarkyta Stalupėnų g. ir jos prieigos, Trakėnų g., Siauroji g. ir šalia esančios teritorijos).

Viešųjų ryšių tarnyba

Marijampolės savivaldybės administracijos ir organizatorių nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE