Pagrindinis > Naujienos > Pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga – padėka medikams

Pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga – padėka medikams

 

Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, aplankyti ir pasveikinti medikai, kurie rūpinasi ir nuolat sprendžia bendruomenės psichikos sveikatos problemas.

Marijampolės savivaldybės atstovai apsilankė VšĮ „Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centras“ Psichikos dienos stacionare, kuriame gyventojams teikiama ambulatorinė psichikos sveikatos medicininė, socialinė bei psichologinė pagalba ir VšĮ „Marijampolės ligoninė“ Psichikos ligų skyriuje, kuriame taikomas ne tik medikamentinis gydymas, bet psichoterapija, meno terapija, psichogimnastika, autogeninė treniruotė, biblioterapija, filmoterapija, gydymas šviesa bei kitomis priemonėmis.

Sveikindama Psichikos ligų skyriaus darbuotojus mero pavaduotoja Irena Lunskienė dėkojo visam skyriaus personalui už svarbų ir darnų darbą bei rūpestį besigydančiais ligoniais ir pagalbą sprendžiant itin reikalingas visuomenės psichikos sveikatos problemas.

„Psichikos sveikata turi didžiulę reikšmę sėkmingam darbui, mokymuisi ir gyvenimo kokybei. Jūsų  srities specialistų darbas vertas didžiulės pagarbos, nes jūs gydote žmogaus sielą“, – sakė I. Lunskienė.

Pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga nuoširdžiausius linkėjimus išsakė Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė ir savivaldybės gydytojo tarnybos vedėja Odeta Alesienė.

Psichikos ligų skyriaus vedėja Asta Klimašauskienė pristatydama savo skyriaus darbą akcentavo, kad svarbu ne tik gydymas, bet ir psichinės sveikatos sutrikimų prevencija, svarbu ieškoti ir įgyvendinti priemones, kurios padėtų konstruktyviau spręsti problemas, susijusias su visuomenės psichikos sveikata.

VšĮ „Marijampolės ligoninė“ administracijos atstovai, dėkodami už apsilankymą ir parodytą dėmesį skyriaus darbuotojams bei išsakytus linkėjimus, pasidžiaugė, kad susitikimai, minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, tampa gražia tradicija ir taip pat linkėjo skyriaus personalui darnaus ir sėkmingo darbo.

Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotraukos iš apsilankymo VšĮ „Marijampolės ligoninė“ Psichikos ligų skyriuje.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE