Pagrindinis > Naujienos > Marijampolę garsina dvi krepšinio komandos

Marijampolę garsina dvi krepšinio komandos

 

Marijampolės savivaldybei naujajame krepšinio sezone atstovaus dvi profesionalios krepšinio komandos: moterų krepšinio komanda “Sūduva” ir vyrų krepšinio komanda  „Sūduva-Mantinga“. Pirmieji sėkmingi startai ir pergalės rodo, kad komandos puikiai pasiruošusios ir pasirengusios kovingai siekti aukščiausių rezultatų.

Naujojo sezono išvakarėse visuomenei, rėmėjams ir svečiams buvo oficialiai pristatytos reprezentacinės moterų ir vyrų krepšinio komandos. Kasmetiniame komandų pristatyme dalyvavo savivaldybės vadovai, rėmėjai, Lietuvos moterų krepšinio lygos ir Nacionalinės krepšinio lygos, sporto institucijų atstovai.

„Palydėdami krepšinio komandas į naują sezoną, tikimės aukščiausių apdovanojimų. Džiaugiuosi, kad kartu su rėmėjais galėjome suburti stiprias vyrų ir moterų krepšinio komandas. Tikiuosi, kad profesionalūs komandų vadovai ir darnūs kolektyvai, savivaldybės ir rėmėjų parama leis krepšinio komandoms sėkmingai kovoti ir garsinti Marijampolę,“ – linkėdamas sportinės sėkmės sakė meras Vidmantas Brazys.

Marijampolės moterų krepšinio komandą “Sūduva” į šio sezono kovas ves vyr. treneris Rimvydas Samulėnas, kineziterapeutas Juozas Petkevičius, direktorius Deividas Jurkša, vadybininkas Tautvydas Bobina, atstovas spaudai Kostas Kynas, vyrų krepšinio komandą „Sūduva-Mantinga“ – vyr. treneris Marius Kiltinavičius, treneriai Aivaras Pranckevičius ir Laurynas Dulinskas, prezidentas Klemensas Agentas, vadovas Vytautas Skučas, kineziterapeutė Gabrielė Viliokaitytė, atstovas spaudai Vilius Stalgaitis.

„Moterų krepšinio komanda “Sūduva” ir vyrų krepšinio komanda  „Sūduva-Mantinga“. – šiais metais tvirtai sukomplektuotos komandos, turinčios stiprų tiek žaidėjų, tiek trenerių meistriškumo potencialą. Tikiuosi, kad jų puikus žaidimas varžybose padės pritraukti ne tik daugiau rėmėjų, bet ir sirgalių,“ – vylėsi Marijampolės krepšinio federacijos prezidentas, savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Valančius.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną „Sūduvos – Mantingos“ klubas pradėjo svariomis pergalėmis. Jau nugalėtos Panevėžio „Lietkabelio-2“, Joniškio „Delikateso“, Kauno „Žalgirio-2“, Šakių „Vyčio“ komandos.

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną Marijampolės moterų klubas Sūduva pradėjo pergalę prieš 2015 m. čempionę Utenos Uteną, nugalėjo Šiaulių komandą „Šiauliai-Universitetas. Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) kovose nugalėjo Kauno „Aistės-LSU“ komandą.

Krepšinio sezonas įsibėgėja. Kviečiame prisijungti prie ištikimiausių Marijampolės krepšinio komandų sirgalių bei rėmėjų ir prisidėti prie komandų pergalių!

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE