Pagrindinis > Dėmesio! > Pastebėjote, kas kūrė šventinę kalėdinę nuotaiką? Dalinkitės gražia žinia!

Pastebėjote, kas kūrė šventinę kalėdinę nuotaiką? Dalinkitės gražia žinia!

 

Marijampolė pasitinka 2018-uosius – Lietuvos kultūros sostinės metus! Puošni Kalėdinė eglė Jono Basanavičiaus aikštėje, jos aplinkos, senamiesčio ir gatvių šventiniai papuošimai džiugina mus ir kuria puikią nuotaiką.

Tačiau dar daug nuostabių dalykų lieka nepastebėtų. Todėl kviečiame visus į kalėdinio grožio paieškas.

Jeigu pamatėte gražią puošmeną, šventiškai ir estetiškai papuošti Jūsų namai, įmonė ar įstaiga, šventinėmis dekoracijomis džiugina namo fasadai, balkonai, langai, vitrinos ar visa teritorija, – fotografuokite ir siųskite mums elektroniniu paštu: spauda@marijampole.lt arba reklama@marijampole.lt

Siųsdami nuotraukas, nurodykite papuošto objekto pavadinimą ir adresą, kontaktinio asmens vardą, pavardę, telefono numerį.

Iki sausio 5 dienos laukiame Jūsų pranešimų arba nuotraukų, kad galėtume kartu pasidžiaugti ir padėkoti tiems, kurie kūrė džiaugsmingą ir šventišką aplinką.

Jei kiltų neaiškumų, kontaktiniai telefonai: (8 343) 90087, (8 343) 90036

Grožiu tiesiog būtina dalintis! Visa, kas džiugina, kas kuria puikią šventinę nuotaiką, turi būti pastebėta!

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentaras “Pastebėjote, kas kūrė šventinę kalėdinę nuotaiką? Dalinkitės gražia žinia!

  1. Kultūros centro erdves papuošė menininkų klubo "Mūza" menininkės, o jas subūrė kurti kalėdinius baltuosius stebuklus miesto gyventojų džiaugsmui - Onutė Surdokienė. Pagarbiai, Jūratė Ališkevičienė parašė:

    Kultūros centro erdves papuošė menininkų klubo “Mūza” menininkės, o jas subūrė kurti kalėdinius baltuosius stebuklus miesto gyventojų džiaugsmui – Onutė Surdokienė.

    Pagarbiai, Jūratė Ališkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE