Pagrindinis > Naujienos > Turtingesniu stalu pasidalijo su skurstančius marijampoliečius

Turtingesniu stalu pasidalijo su skurstančius marijampoliečius

Jau aštuntą kartą Mantingos labdaros ir paramos fondas kartu su Marijampolės krašto samariečių bendrija praturtino kenčiančių maisto ir šilumos stygių Marijampolės savivaldybės gyventojų Kūčių ir šv. Kalėdų stalą. Didįjį penktadienį labdaros valgykloje 27-iems dėl įvairių priežasčių iš tvarkingo gyvenimo kelio išklydusiems žmonėms įteikti šventiniai maisto paketai ir surengtas simbolinis Kūčių stalas. Taip jau dešimtus metus tęsiama pavasarį mirusio savivaldybės mero Vidmanto Brazio iniciatyva gimusi socialinė akcija „Pagalba skurstantiems – karštas maistas”. Šventinius saldumynų ir žuvies produktus dovanojo, kaip ir pernai, UAB „Mantinga“ ir UAB „ICECO žuvis“. Įteikiant šventinius maisto paketus dalyvavo UAB „Mantinga” valdybos pirmininkas Klemencas Agentas, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda, administracijos direktorius Karolis Podolskis, Savivaldybės tarybos nariai Artūras Visockis ir Jonas Grabauskas, Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė ir kiti. Labdaros akcijoje apsilankė Šv. Vincento Pauliečio parapijos klebonas prel. kan. Juozas Pečiukonis.

Mantingos labdaros paramos fondo direktorė Nijolė Daukšienė pastebėjo, kad šiemet maisto paketų prireikė mažiau žmonių nei pernai. Yra žinoma, kad kai kurie iš jų sėkmingai susirado darbą ir atsistojo ant kojų, kai kurie, deja, jau mirę. Fondo vardu padėkota visiems, kurie prisidėjo per metus prie vargstančiųjų maitinimo. Padėkos įteiktos Marijampolės krašto samariečių bendrijos pirmininkei Loretai Dranžilauskienei ir jos pagalbininkei jaunajai samarietei dukrai Silvijai bei kitiems. Jų dėka žmonės ne tik pamaitinami, bet ir išmoksta drausmės, yra įtraukiami į naudingą fizinę veiklą.

Kasmet atšalus orams kiekvieną dieną tiršta sriuba ir duonos gaminiais labdaros valgykloje, įkurtoje savivaldybei priklausančiose patalpose, pamaitinama kelios dešimtys maisto stokojančių bendruomenės narių. Čia apsilanko socialinių problemų turintys žmonės: neįgalieji, benamiai, rizikos grupių asmenys, su socialinėmis problemomis nesusitvarkančios nepilnamečius auginančios šeimos, pagyvenę, vieniši Marijampolės gyventojai. Projekto geradariais rėmėjais jau yra tapusi ne viena įmonė, organizacija, ūkininkai ir kiti geros valios žmonės. Taip geriau gyvenantieji skatinami prisidėti maisto produktais ir taip įtraukiami į labdaringą veiklą.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE