Pagrindinis > Naujienos > Pasveikinta krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“ – LKF taurės laimėtoja

Pasveikinta krepšinio komanda „Sūduva-Mantinga“ – LKF taurės laimėtoja

 

Marijampolės vyrų krepšinio komanda „Sūduva – Mantinga“ savivaldybės vadovams pristatė pirmąjį sezono trofėjų – Lietuvos krepšinio federacijos taurę. Puikiai kovojusi komanda LKF vyrų (mažosios) taurės turnyro finale Palangoje įveikė „Mažeikių“ klubą ir jau antrus metus iš eilės tapo taurės čempionais.

LKF taurės čempionus sveikino Savivaldybės meras Vidmantas Brazys, mero pavaduotojai Povilas Isoda ir Irena Lunskienė, administracijos direktorius Sigitas Valančius, sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys, UAB „Mantinga“ direktorius Kęstutis Svitojus, LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius.

Susitikime dalyvavo „Sūduva – Mantinga“ klubo prezidentas Klemencas Agentas, komandos vadovas Vytautas Skučas, vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius, komandos kapitonas Marius Valukonis, puolėjas Aurimas Kieža, ir naudingiausias finalo žaidėjas Gintautas Matulis.

Priėmime miestą reprezentuojančią komandą pasveikino ir gerų žodžių už laimėtą LKF taurę negailėjo Savivaldybės meras V. Brazys. Pasak mero, puikus komandos žaidimas ne tik pateisino sezono pradžioje išsakytas viltis sulaukti aukščiausių apdovanojimų, bet ir įrodė, kad marijampoliečiai mėgsta krepšinį ir myli savo komandą, nes į varžybas jau susirenka daug žiūrovų. Sveikindamas komanda meras užsiminė ir apie tęsiamus darbus dėl daugiafunkcinės arenos statybos Marijampolėje.

„Noriu padėkoti komandai už pirmąją pergalę ir gražų komandinį žaidimą. Džiugu, kad komandoje šį sezoną žaidžia net šeši marijampoliečiai, o puikus pasirengimas bei atkaklumas suteikia vilčių sulaukti ir naujų pergalių. Jūsų laimėjimai mums yra didelis džiaugsmas ir pasididžiavimas, o Marijampolės sportinis gyvenimas jau tiesiog neįsivaizduojamas be vyrų krepšinio komandos“, – sakė meras V. Brazys.

Klubo prezidentas, UAB „Mantinga“ valdybos pirmininkas K. Agentas taip pat džiaugėsi klubo pasiektą pirmąją pergalę, krepšininkų nusiteikimu kovingam ir darniam žaidimui ir dėkojo savivaldybės vadovams bei rėmėjams už komandos palaikymą, vildamasis, kad puikūs rezultatai džiugins ir ateityje.

„Džiaugiuosi, kad šį sezoną suburta tvirta ir kovinga komanda, puikiai žaidžiantys marijampoliečiai pateisina tikslus, kad miesto garbę turi ginti mūsų krašto vaikinai. Aikštelėje pasirodantys savi sportininkai yra puikus pavyzdys jauniesiems krepšininkams, o ateityje tikiuosi kels dar didesnį susidomėjimą krepšiniu ir pritrauks dar daugiau žiūrovų“, – kalbėjo klubo prezidentas K. Agentas.

Komandos treneris Marius Kiltinavičius patikino, kad komandos šio sezono tikslai – pasiekti aukščiausių rezultatų, todėl komandinis darbas, puikus krepšininkų žaidimas bei atkaklumas, jau padėjo apginti LKF taurės čempionų titulą. Komandos vyrai sutartinai žadėjo toliau siekti aukščiausių rezultatų, kad galėtų šį sezoną dar pradžiuginti krepšinio sirgalius bei visus marijampoliečius.

LKF taurę laimėjusi „Sūduva – Mantinga“ komanda už pergalę buvo apdovanota ir savivaldybės įsteigtu 2000 eurų piniginiu prizu.

Antrą kartą LKF taurę iškovojusią „Sūduva-Mantinga“ komandą taip pat sveikino, dėkojo ir atminimo dovaną įteikė Marijampolės krepšinio federacijos prezidentas direktorius Sigitas Valančius.

„Marijampolė yra sportiškas miestas, todėl kasmet didelis savivaldybės dėmesys skiriamas sportui, o su rėmėjų pagalba palaikome reprezentacines sportines komandas, todėl džiugu, kad pasiekiama puikių laimėjimų ir garsinamas Marijampolės vardas“, – sakė savivaldybės administracijos vadovas S. Valančius.

„Sūduva-Mantinga“ komandos kapitonas, sėkmingai atstovaujantis gimtojo miesto komandai Marius Valukonis Savivaldybės merui Vidmantui Braziui įteikę krepšinio kamuolį, su komandos žaidėjų parašais linkėdamas ne tik stebėti krepšinį, bet ir išbandyti rankos taiklumą aikštelėje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE