Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Pats rimčiausias horoskopas: ką žada žvaigždės 2016-aisiais metais?

Pats rimčiausias horoskopas: ką žada žvaigždės 2016-aisiais metais?

 

Avinas

avinAvinų pesimizmas 2016 m. gali pradėti po truputį blėsti, o tai savo ruožtu gali juos paskatinti imtis žygdarbių, kurių šio ženklo atstovai nedarė jau daug metų. Neatmetama galimybė, kad tapsite politinės partijos nariu. Dėl Lietuvos jūs būsite pasiryžę nuversti kalnus (kalnų dydis bus proporcingas jūsų pajamoms iš politikos). Neatsisakykite už gerą atlygį prastumti suinteresuotų žmonių ar grupių siūlomų teisės aktų – juk jūs dėl Lietuvos pasiryžę versti kalnus, o tai jau savaime žygdarbis. Metų bėgyje nepaliaujamai domėkitės pminklinių akmenų kainomis ir akcijomis jiems, nes joks žygdarbis – ne žygdarbis, jei jam nepastatytas paminklas. Išsirinkite tinkamą vietą paminklui, geriausia vieta – miesto centras, kuo arčiau merijos. Žemę paminklui įsigykite pirmojoje metų pusėje, nes antrojoje gali kilti nekilnojamojo turto kainos.

Jautis

jautJaučiams 2016 m. bus pusėtini. Jūsų laukia eiliniai – vidutinybės ir pilkosios masės sindromo – metai. Dėvėkite tik pilkos ar žemės spalvos rūbus, pietaudami restorane niekada neviršykite 8 Eur sąskaitos, arbatpinigiai – iki 10 ct. Nedrįskite prieštarauti savo viršininkui, tik nuolankiai pritardami linkčiokite nuleista galva, nes kitu atveju jūsų pietų sąskaita gali susitraukti iki 3 eurų.

Sveikata irgi bus pusėtina. Dėl pietų sąskaitos gali dažnai skaudėti galvą, pastoviai jausitės alkani. Įpusėjus metams, pasitikrinkite savo regėjimą, nes pastovus pinigų skaičiavimas ir perskaičiavimas gali išsivystyti į toliaregystę. Prireikus akinių, rinkitės tik pilkais rėmeliais, be Svarovskio kristalų ir kitų akmenų ar akcentų.

Dvyniai

dvyn   Kaip ir 2015 m., Dvyniai 2016 m. skrajos ir lekios, ypač tie, kurie yra susiję su nelegaliu  verslu. Pirmojoje metų pusėje rekomenduojama įsigyti aukštimatį, nes galite  nekontroliuojamai pakilti per aukštai, o kristi gi norisi iš kuo žemiau. Sparnais,  suteikiančiais jums nepriklausomybės jausmą, jūs jau mokate naudotis, pats laikas    išmokti saugaus eismo ore, juk tikrai nenorėtumėte susidurti su Rusijos naikintuvu Su-27.

Beskraidydami nepalikite užmarštyje savo verslo, juk jis nelegalus ir nepaklūsta jokiems dėsniams, taip pat ir fizikos. Kaupkite kapitalą tik grynaisiais, nes esančius sąskaitoje gali suskaičiuoti Valstybė. Ką aš jums čia patarinėju, jūs patys geriau žinote. Sėkmės!

Vėžys

vezVėžiams 2016 m. bus atradimų metai. Atradimai gali slypėti bet kur: sutuoktinio piniginėje ar sąskaitoje už šildymą. Sakoma, kad kiekvienas didelis prasidėjo nuo mažo. Didelė tikimybė, kad jūsų didieji atradimai prasidės antrojoje metų pusėje. Greičiausiai atrasite tai, ko seniai ieškojote: gal savo vairuotojo pažymėjimą, kuris staiga dingo praėjusių Velykų rytą, o gal savo buto raktą, kuris dingo po paskutinio jūsų svainio vizito.

Atradimai labai praplės jūsų akiratį: pasirodys, kad Izraelis yra ne Afrikoje, voverės nededa kiaušinių, o pingvinas yra paukštis. Jausitės pakylėtai – tarytum patys kurtumėte Discovery kanalo turinį neišmanėliams.

Liūtas

liutLiūtams ateinantys metai bus labai sunkūs. Tai dar nieko nereiškia! Juk jūs netikite horoskopais? Jeigu netikite horoskopais, toliau skaitykite šviesų Avino horoskopą, esantį aukščiau, o jei vis tik tikite, skaitykite toliau.

Metų bėgyje vos sudursite galą su galu. Jūsų vaikai gali išvažiuoti uždarbiauti į užsienį. Pasijusite visiškai vieniši ir niekieno nepalaikomi. Neženkite jokių žingsnių savo gyvenimo gerinimui, juk šis horoskopas tik metams, o dar kitiems metams pažadu jums parašyti jį labai šviesų ir dosnų.

Mergelė

mergMergelėms 2016-ieji gali tapti lūžio metais. Neatmetama galimybė, kad susilaužysite kairės kojos šeštąjį pirštą arba būdami sunkaus girtumo laipsnio savo prabangiu BMW suniokosite kaimyno pomidorus jo šiltnamyje. Bus daug raudonos spalvos – tai ne kraujas, tai tik pomidorų pasta. Po šio įvykio jums gali pasireikšti raudonos spalvos sindromas – nenaudokite raudonų lūpdažių, nagų lako, šiukštu nesėskite į raudoną automobilį ar autobusą. Metų pabaigoje gali į vykti dar vienas lūžis – kažkas nulauš jūsų kompiuterį ir įsilauš į jūsų banko sąskaitą. Kad išvengtumėte praradimų, iki metų galo išsigrynininkite visus savo pinigus iš sąskaitos ir išleiskite juos labdarai. Visus! 100 eurų nesiskaito, nes tokias sumas aukoja tik prasčiokai, o jūs tikrai taikotės aukščiau.

Svarstyklės

svarsSvarstyklėms 2016 metai bus didelių praradimų ir smulkių pasiekimų laikotarpis. Tai trumpas laikotarpis – tik metai, todėl nesisielokite. Ganėtinai neblogai jums seksis darbinėje veikloje: su darbiniu automobiliu (ir ne savo degalais) savo asmeniniais reikalais nuvažiuosite ne 50 km, kaip šiemet, o visus 200 km, viršininką nustebinsite pardavę dešimčia daugiau išmaniųjų dulkių siurblių nei šiemet, nepaisant to, kad devynis iš jų nusipirkote patys dėl geresnių kompanijos rodiklių.

Didieji praradimai tikrai jūsų nedžiugins. Antroji jūsų žmona vėl pusmečiui išeis gyventi pas savo mamą, kadangi jūs nusipirkote devynis išmaniuosius dulkių siurblius, o be jų jūs nieko daugiau neturite. Geriausiu atveju savikaina juos parduosite per pusmetį, kitu atveju žmona liks gyventi pas mamą, o jūsų tuomet laukia viengungio gyvenimas arba trečia santuoka.

Skorpionas

vezysSkorpionų 2016 m. laukia didelis regresas. Greičiausiai iš jūsų gyvenimo palaipsniui pasitrauks tai, kas jus varė į priekį daugiau nei penkiolika metų. Kas tai?  Tai didžioji šio horoskopo paslaptis. Pasiruošę ją pažinti? Pirmyn!

Pagaliau suprasite, kad jums jau per penkiasdešimt, o jūsų apsinuoginusio(s) nuotraukos surenka daug Like visai dėl kitų priežasčių…

Šaulys

saulŠauliai 2016 m. gali patirti tokius apribojimus, kokių dar nėra patyrę niekada anksčiau, dėl to prarasite tikėjimą demokratija. Jums svetimos taisyklės ir draudimai, kovokite su jais, kitaip tapsite visai sugniuždyti. Bankas nesutiks jums duoti kredito, nepanikuokite, apeikite šį ribojimą – paimkite penkis greituosius kreditus kaip kompensaciją ir įrodymą didiesiems bankams, kad jums nėra jokių ribų.

Pirmojoje metų pusėje yra didelė tikimybė, kad laimėsite konkursą į aukštas pareigas valstybės tarnyboje. Yra viena sąlyga: privalėsite tapti kitos politinės partijos nariu. Nedvejokite ir ženkite šį žingsnį, juk tai taip paprasta. Nedvejokite dėl savo įsitikinimų ir moralinių principų, žengę šį žingsnį, prarasite ir juos. Gyvenimas taps lengvesnis ir laimingesnis, o metų gale, žiūrėk, ir asmeniniai finansai susitvarkys.

Ožiaragis

oziarOžiaragiai 2016-aisiais vėl susiras į kambario kampą nukištus savo ragus. Jie gali pasirodyti mažoki ar turintys per mažai šakų. Ragai yra labai geras daiktas, žinoma, jeigu mokate jais tinkamai ir racionaliai naudotis. Geriausias dūris jūsų priešininkui yra iš viršaus į apačią, idealiausia – miegančiam.  

Nepamirškite prižiūrėti savo turtą (ragus): nuolat valykite trauklapių nuoviru, šalinkite rudeninius lapus, samanas ir kerpes. Taip jie atrodys gražiau, bet ir nešioti bus lengviau – mažiau spaus smegenis, o tvirtinimo dirželis netrins ausų.

Viską, ką pasieksite per ateinančius metus, pasieksite tik nuožmioje ir aviroje kovoje su dižiausiais savo gyvenimo priešais (gailestis – ne ožiaragių bruožas), todėl nepamirškite smogti iš viršaus į apačią ir miegančiam.

Vandenis

horoskop-Vandenių 2016 m. laukia peržengianti visas ribas savirealizacija. Pagaliau pajusite, kad jums nėra jokių autoritetų, taisyklių ir stereotipais tapusių tiesų.

Nepamirškite liaudies išminties: „Darbas ne vilkas, į mišką nepabėgs“. Nepersidirbkite ir įsibėgėjant metams pajusite to naudą – kuo mažiau uždirbsite, tuo mažiau išleisite. Įsitikinsite, kad ne be reikalo nekrimtote ekonomikos mokslų, pasirodo, valdyti savo finansų srautus – taip paprasta.

Didžioji savirealizacija jus užklups vasaros viduryje. Išvažiuosite prie jūros, greičiausiai į Palangą, ir taip save realizuosite, kad su visa savo šeima grįšite atskiromis pakeleivingomis mašinomis. Nenuostabu, juk jūs nepersidirbsite, kad mažiau išleisumėte pinigų, bet tai atostogoms negalioja.

Žuvys

zuvŽuvims 2016 metai gali pridaryti nemalonių staigmenų. Nenusiminkite, staigmenos, kokios jos bebūtų, visada džiugina: juk tai staigmenos. Didžiausia staigmena jus gali užklupti metų viduryje. Jūs esate šventai prisiekę amžiną meilę savo sutuoktiniui, bet žinote, kokios būna tos nemaloniai malonios staigmenos – gražios, jaunos moterys ir turtingi vyrai, bet nebūtinai gražūs. Supratote teisingai: jūsų santuokai iškils didelis pavojus. Jeigu minėtos staigmenos jūsų nesuvilios, nugyvensite ilgą ir laimingą gyvenimą dabartinėje santuokoje, gal net ir mirsite vieną dieną. Bet vargas tiems, kurie pasiduos pagundai. Jums pavydės aplinkiniai, bet jūs būsite patys nelaimingiausi žmonės, kentėsite kiekvieną žingsnį, o apie dangų po mirties galėsite net nesvajoti. Įsigykite naujas  tikslias skaitmenines svarstykles su liečiamu LED ekranu, kad galėtumėte pasverti visas užklupusias staigmenas ir susigrąžintumėte svajonę apie pomirtinį gyvenimą danguje.

Astrologas VLADZIKAS

Komentaras “Pats rimčiausias horoskopas: ką žada žvaigždės 2016-aisiais metais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE