Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Pats rimčiausias horoskopas: ką žada žvaigždės 2019 -aisiais?

Pats rimčiausias horoskopas: ką žada žvaigždės 2019 -aisiais?

Avinas

avinAvinų optimizmas 2019 m. gali pradėti po truputį blėsti, o tai savo ruožtu gali juos paskatinti mesti projektus, kuriuos šio ženklo atstovai aktyviai vykdė kelerius pastaruosius metus, ir tai yra beveik neišvengiamas bakrotas. Neatmetama galimybė, kad nusivilsite tuo, ką laikėte savo gyvenimo tikslu, pavargsite kovoti su kaimynais, seniūnu ir nuspręsite susirasti mažiau pastangų reikalaujančią veiklą. Neskubėkite daryti išvadų! Iki realaus rezultato jums liko visai nedaug – tik 10 metų. Ir toliau siekite savo tikslo – galiausiai būsite apdovanoti taip, kad aplinkiniai aiktels iš susižavėjimo ir iš juodo pavydo.

2019 m. jūsų laukia ir aktyvūs poslinkiai. Ypač daug teks keliauti pirmus aštuonis mėnesius. Jūs intensyviai domėsitės naujais Lietuvos, Lenkijos miestais ir kaimais – vienur puikiai pailsėsite, kitur rasite bendraminčių ir verslo partnerių, o kažkoks regionas paskelbs jus persona non grata. Turėtų išaugti ir jūsų pajamos – tačiau tik su sąlyga, kad bent tris kartus per savaitę lankysitės kazino.

Jautis

jautJaučiams 2019 m. bus palankūs. Jūsų laukia eiliniai karjeros posūkiai ir klystkeliai, nedidelis praturtėjimas ir galimybė perkelti kažkam jums jau seniai nusibodusius įsipareigojimus – skolas, paskolas. Galėsite iš širdies pasiaikštyti, užsiimti savimi, skirti dėmesį toms gyvenimo sferoms, kurioms 2018-aisiais paprasčiausiai nepakako laiko. Be to, greičiausiai metų globėja pavers jus šiek tiek nuolaidesniais, ir tai palankiai atsilieps jūsų santykiams su aplinkiniais žmonėmis – jie sutiks jus išskėstomis rankomis, o išlydės apspjaudydami.

Be to, ateinančiais metais jums lemta tyrinėti naujus horizontus – Sibirą, Antarktidą, Marianų įdubą, mokytis naudotis kokia nors naujausia technika, pavyzdžiui, elektriniu dantų šepetėliu ar elektronine skaičiavimo mašinėle. Visa tai pareikalaus iš jūsų atsisakyti daugelio konservatyvių pažiūrų ir priimti naujoves. Gali būti, kad susidomėsite kokia nors meno rūšimi ar Induizmo religija.

Dvyniai

dvynDvyniai 2019 m. skrajos ir lekios, ypač tie, kurie yra susiję su žemės ūkiu. Antroje metų pusėje rekomenduojma išsilaikyti lakūno (piloto) licenciją. Sparnai jums suteiks nepriklausomybės jausmą, didelė tikimybė išsiskirti su sutuoktiniu. Matuositės įvairias kaukes – labiausiai tiks Žmogaus voro ir Betmeno, atskleisite daugybę naujų talentų. Visa tai jums užtikrins didelį pelną ir neregėtą populiarumą.

Tačiau, kad ir kaip jums norėtųsi išlikti nesvarumo būklėje, vis dėlto teks nusileisti ant žemės – didelė tikimybė į pelkę ar kūdrą ūkininko kieme. Ateinantys metai pareikalaus disciplinos, nuolatinio griežto planavimo ir atsakingumo, todėl užsirašykite į karinius mokymus, kitaip nesugebėsite įgyvendinti jokių savo projektų, o kai kurie sumanymai taip ir liks nerealizuoti.

Be to, jums teks nemažai laiko skirti savo sveikatai – iškils grėsmė nervų sistemai, trečiame metų ketvirtyje galimi dešiniosios rankos mažojo piršto lūžiai, moterims gali pradėti slinkti plaukai. Jums teks keisti gyvenimo būdą ir ieškoti energijos ir įkvėpimo šaltinio, nekeliančio grėsmės jūsų savijautai. Neatmetama galimybė, kad rasite jį šalyje, turinčioje gilias dvasines tradicijas. Tinkamiausios šalys: Baltarusija, Kuba ir Pietų Afrikos Respublika.

Vėžys

vezVėžiams 2019 m. bus nelengvi. Greičiausiai ne kartą pasiduosite pesimizmui, todėl jus užvaldys nevaldoma pirkimo manija, išeikvosite visas santaupas, teks imti greitąjį kreditą. Tačiau jei šalia jūsų atsiras turtingas žmogus, kuris jus gins ir saugos, jūs įveiksite visus sunkumais, nes dalį jūsų problemų ir rūpesčių perims jis. Todėl neužsidarykite nuo aplinkinių – ateinančias metais labai daug kas priklauso būtent nuo bendravimo, būtina lankytis aukštuomenės vakarėliuose, susipažinti su popscenos žvaigždėmis. Tinkamiausi kandidatai: Laimutis Purvinis, Natalija Bunkė ar Radži.

Sveikatos reikalai taip pat nebus vienareikšmiai. Jei per kelis praėjusius metus jums pavyko išvengti sunkesnių ligų ar traumų, rizika dar labiau išaugs, ir tai nutiks greičiausia kažkada nuo kovo iki lapkričio mėnesio imtinai – labiausiai tikėtini bambos skausmai, pašalinių garsų girdėjimas ar smakro niežėjimas. Bet jei jūs laikotės  dietos, sveikatos būklė gali išlikti puiki. Jei nesijaučiate sotūs nuo vienos dietos, tada patartina iš karto laikyti dviejų ar trijų. Be to, papildomų lėšų jums gali prireikti sveikatos gerinimui.

Liūtas

liutLiūtams ateinantys metai bus gana lengvi. Tai, žinoma, nereiškia, kad sėkmingai atsikratysite visų problemų, kurių šiuo metu turite. Spręsdami sunkiai išsprendžiamas problemas, galite įklimpti į alkoholio ar lošimų liūną, atsiras nauji tam tikro socialinio sluoksnio draugai, tada iš naujo susidėliosite prioritetus ir nustosite jaudintis dėl to, kas kol kas jums kelia neigiamas emocijas. Tai savo ruožtu jums suteiks malonumą nedarant tos veiklos, kuri šiuo metu jums nėra itin maloni: eiti į darbą,  būti ištikimam sutuoktiniui ar sutuoktinei.

Be to, jūsų laukia ir įdomūs projektai: užsiimsite kalnakasyba, krabų žvejyba ar prekyba Gariūnuose, kurie leis jums realizuoti visus savo talentus, sėkmingai kopti karjeros laiptais, taip pat išaugs ir jūsų pajamos. 2019–ieji jums taps ir kelionių metais, aplankysite Kavarską, Balbieriškį ir Pušalotą. Kelionės gerokai praplės jūsų horizontus, nukreips jus į naują profesinį, kūrybinį ir dvasinį lygmenį, palankiai paveiks sielą ir kūną. Jūsų laukia ir stambūs nekilnojamojo turto pirkiniai. Pirkiniams palankiausios Šiaurės Ameriko, Azijos ir Afrikos šalys. Galbūt jūs tapsite populiarūs arba jūsų populiarumas išaugs, bet tam reikės įsigyti garsių prekių ženklų kvepalų, skrybėlių, kojinių ar apatinio trikotažo. Tačiau rudenį tikėtinas veiklos sąstingis – geriausias būdas to išvengti yra užmigti žiemos miegu.

Mergelė

mergMergelėms 2019-ieji gali tapti lūžio metais. Neatmetama galimybė, kad jūs dėl kažkokių priežasčių nuspręsite inicijuoti dideles permainas savo gyvenime ir norėsite pakeisti ne tik darbą, bet ir gyvenamą vietą ar partnerį. Tinkamiausi partneriai – du kartus išsiskyrę vyrai ir moterys.  Bet atminkite, kad jei tai nepadarysite iki vasario vidurio, jūsų lauks nežinomybė – našliai ar našlės su trimis ar penkiais vaikais. Todėl visus lemtingus sprendimus vertėtų priimti prieš tai juos gerai apsvarsčius ir pasitarus su kaimynais ar romais (čigonais), jie pasakys, ką jūs galite gauti ir ką galite prarasti.

Ištikus krizei, būtina iškart viską mesti ar pusvelčiui parduoti tai, į ką jūs jau įdėjote daug energijos ir kantrybės. Jei ir toliau eisite pasirinkta kryptimi, galiausiai pasieksite neregėtų aukštumų – įkopsite į Andus ar Everesto viršūnę, pinigų pagalba pagerinsite santykius su žmonėmis, su kuriais dabar nesutariate, tinkamiausia suma 2000 ar 5000 eurų. Be to, rudenį jūsų laukia neįtikėtinai svarbus įvykis, kuris nulems jūsų gyvenimą keleriems metams – gausite aukštas pareigas Kalvarijos ar Marijampolės savivaldybės administracijoje.

Svarstyklės

svarsSvarstyklėms 2019 metai bus smulkių praradimų ir didelių pasiekimų laikotarpis. Viskas, ką jūs prarasite, jus išlaisvins ir atvers jums duris į šviesią ateitį, todėl neįsikibkite į praeitį ir priimkite viską, ką padovanos jums likimas: Jahovos liudytojus, benamio dalią ar direktoriaus postą  Atsiras galimybė uždirbti daug daugiau, nei dabar, o pats procesas taps daug patrauklesnis. Tačiau jums reikės kažką išmokti: juodąją buhalteriją, PVM machinacijas ir kita. Netinginiaukite, teisingai pasiskirstykite prioritetus, nepražiopsokite to, kas plauks jums tiesiai į rankas: centas, rastas gatvėje, kyšis už paslaugą ar turtinga našlė, ir neleiskite aplinkiniams jų pagriebti pirmiau.

Be to, ateinančiais metais jums greičiausia teks spręsti nekilnojamojo turto klausimus. Greičiausiai tai bus susiję su jūsų giminaičiais – gausite palikimą Lietuvoje ar užsienyje. Jokiu būdu jo nesidalinkite su giminaičiais, nes tai atneš nesėkmių periodą iki 2045 metų. Jūsų laukia ir nuostabi kelionė, kuri jums atneš daug daugiau, nei tikėjotės (svajonių šalis – Šiaurės Korėja).

Skorpionas

vezysSkorpionų 2019 m. laukia didelis progresas. Greičiausiai iš jūsų gyvenimo palaipsniui pasitrauks tai, kas stabdė jus daugiau nei dešimt metų, neleido jums pasiekti išsikelto tikslo ir maksimaliai mėgautis savo darbų vaisiais – tai nešiojamasis kompiuteris, kuris nebus pririštas prie stalo, kaip stalinis. Pasijusite daug laisvesni, prieš jus atsivers daugybė kelių: Varšuva – Sankt Peterburgas, Vilnius – Kaunas – Klaipėda, Kaunas – Marijampolė – Suvalkai. Svarbiausia teisingai pasirinkti. Be to, jums primygtinai nerekomenduojama persikelti į naują butą, bent jau iki rudens. Rudenio periode geriausia įsigyti apleistą vienkiemį Lenkijos ar Rusijos Federacijos pasienyje.

Apskritai iki rugpjūčio vidurio bet kokie pokyčiai, įskaitant ir darbo keitimą, vargu ar bus sėkmingi. Užtat didžiulę naudą jums atneš dalykiniai ryšiai, ypač jei jūs turite savo verslą, tokį kaip tabako ir benzino kontrabanda, nutrijų auginimas ar vogti automobiliai ir jų dalys. Atsiras galimybė jį išplėsti arba nukreipti perspektyvesne linkme, jį įteisinant, o 2019 metais įgyti partneriai jums padės, bet niekuomet į juos neužsisukite nugara. O jei jūs dirbate samdomame darbe, jūsų laukia nelabai spartus, bet stabilus kilimas karjeros laiptais – po vieną laiptelio pakopą kas mėnesį, taip pat išaugs ir jūsų pajamos.

Šaulys

saulŠauliai 2019 m. gali patirti tokius apribojimus, kokių dar nėra patyrę niekada anksčiau. Didelė tikimybė, kad kažkokia jūsų profesinės veiklos dalis bus uždrausta (vaisių prekyba, vištų auginimas ar butų remonto darbai), ir jūs turėsite su tuo susitaikyti arba ieškoti aplinkkelių, galite pakliūti į kalėjimą už stambią vagystę ar sukčiavimą stambiu mastu. Galbūt tokiu atveju geriausia išeitis būtų priimti ilgalaikius susitarimus su užsienio partneriais arba apskritai persikelti į kitas šalis, tokias kaip Baltarusija ar Rusija, kur nėra apribojimų, trukdančių jums funkcionuoti ir siekti išsikeltų tikslų.

Be to, nepaisant to, ar jūs bendradarbiausite su kitų šalių atstovais, ar ne, jums teks patobulinti užsienio kalbą arba išmokti ją nuo nulio. Didžiausia tikimybė, kad jums teks išmokti kiniečių ar mongolų kalbą. Be to, jūsų laukia dar kažkokios naujos žinios – išmosite matyti ir skaityti žmonių karmas, bioenergetinius laukus ir panašius dalykus.

Ožiaragis

oziarOžiaragiai 2019–aisiais atsikratys kažko, greičiausiai ragų,  kas jiems trukdo siekti nusimatytų tikslų. Kuo akyviau jūs kovosite su jus sulaikančiais veiksniais, tuo sėkmingesnė bus jūsų karjera ir jūsų, kaip asmenybės, virsmas į Supermeną ar Žaną Dark. Pasijusite laisvesni, jei įsigysite ilgesnę grandinę ar pavadėlį, atsiras galimybė realizuoti savo ambicijas, padidinti pajamas ir pereiti į kitą dvasinės brandos lygmenį – 13 kilometrų aukščiau nei praeitais metais. Tokiu būdu jūs pritrauksite žmones, kurie priims jus į savo bendruomenę ir padės jums žodžiais ir darbais ar įpils pagirioms.

Be to, ateinančiais metais jūs greičiausiai tapsite mecenatais arba tiesiog dažniau lankysitės cirke, zoologijos sode ar nakvynės namuose. Be to, tikėtina, kad jūsų žavėjimasis menu pastūmės jus link kūrybinių eksperimentų. Ir net jei jūs iki šiol nesate rankose laikę plastilino, balandžio ar lapkričio mėneį jūsų plastilininis darbas aukcione gali būti parduotas už labai didelę pinigų sumą.

Vandenis

horoskop-Vandenių 2019 m. laukia aktyvi kūrybinė savirealizacija, kuri šio ženklo atstovus atves į sėkmės viršūnę ir užtikrins populiarumą, su jumis sveikinsis ne tik miestų merai, visas Vyriausybės kabinetas, bet ir pats Ministras Pirmininkas. Gali būti, kad išgarsėsite ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje: Jamaikoje, Vatikane ar Estijoje. Tiesa, gali kilti kažkokių problemų su vizomis ar kertant sienas, bet pažintys su aukštas pareigas užimančiais asmenimis jums padės. Tad jei planuojate aktyvias keliones, laiku mokėkite mokesčius, patartina dvejus metus į priekį, ir patikrinkite, kada baigiasi kelionės dokumentų galiojimas.

Be to, ateinantys metai bus sėkmingi ir kolektyvinės veiklos prasme. Lengvai rasite bendrą kalbą su savo kolegomis ar verslo partneriais, ir tai teigiamai atsilieps rezultatams. Didelė tikimybė, kad įkursite labai populiarią politinę partiją. Sėkmingai įgyvendinę kelis projektus, būsite paskirti į naujas pareigas arba įsigysite brangų daiktą, apie kurį seniai svajojote, pavyzdžiui, krokodilą ar automobilį „Lamborghini“. Be to, įsigysite patikimų draugų, kurie niekada neatsisakys išlenkti taurelės jūsų sąskaita.

Žuvys

zuvŽuvims 2019 metai gali pridaryti sumaišties. Neatmetama galimybė, kad būdami optimistais virsite pesimistais ir atvikščiai, būdami dosnūs, tapsite labai gobšūs.  Nekurkite sau bereikalingų problemų, nes ateinančiais metais rūpesčių ir taip turėsite per akis – greičiausiai ypatingo dėmesio pareikalaus giminaičiai – ir jaunesnės, ir vyresnės kartos – prašys paskolinti labai didelę pinigų sumą be procentų ilgam 10–20 metų laikotarpiui.

Be to, bręsta permainos veiklos srityje. Jei esate pasirengę prisiimti papildomą atsakomybę ar kažkokius jums neįprastus įsipareigojimus, jums teks ne tik mokytis, bet ir megzti naujus ryšius su „barakudomis“, aferistais ar nusikalstamomis grupuotėmis.  O jei jūsų netenkina dabartinis darbas ir jūs nenorite, kad pareigų dar padaugėtų, greičiausiai pakeisite profesinės veiklos sritį į kažką, kas reikalauja mažiau pastangų. Tinkamiausios profesijos: sargas, kiemsargis, o laisvalaikiu užsiimsite tuo, ką jau labai seniai atidėliojote, nes daug dirbote.

Astrologas Saulius Svarelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE