Pagrindinis > Dėmesio! > Patyrimų vakaras su leidykla „Skanios knygos“/Jūratės Norvaišienės knygos „Vienos raidės istorijos“ pristatymas

Patyrimų vakaras su leidykla „Skanios knygos“/Jūratės Norvaišienės knygos „Vienos raidės istorijos“ pristatymas

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 17 val. , bibliotekos Didžiojoje salėje smalsiausių skaitytojų lauks leidyklos „Skanios knygos“  patyrimų vakaras. Vartysime nepaprastų  tekstų sklidiną knygą – 2021m. pabaigoje leidyklos „Skanios knygos” išleistą  Jūratės Norvaišienės  „Vienos raidės istorijos“. Šios istorijos išskirtinės tuo, kad yra parašytos ypatingu, rašytojų labai retai naudojamu būdu. Autorei įteiktas diplomas, liudijantis, kad knyga pateko į Lietuvos rekordų sąrašą, kaip „Daugiausia istorijų – 24 – papasakotų vartojant žodžius, prasidedančius ta pačia raide”. Plačiau www.rekorduakademija.lt. Paskaitę nustebsite, koks turtingas ir daug galimybių teikiantis lietuvių kalbos žodynas!

„Vienos raidės istorijas” pristatys ir intriguojančiomis istorijomis apie šios ir kitų knygų kelią pasidalins leidyklos „Skanios knygos“ įkūrėja Lina Gudinienė. Prisiekusi geros literatūros gurmanė, nepailstanti skaitytoja ir naujų istorijų ieškotoja Lina nuolat dalinasi įžvalgomis, koks ypatingas „sielos maistas“ yra geri tekstai.

Kodėl dažnai sakome „tuojau sužinosim, kuo KVEPIA visa ši istorija“? Kaip istorijos, pasakojamos knygose, siejasi su aromatų kompozicijomis kvepalų flakonuose? Kaip literatūra, personažai, istoriniai įvykiai įkvepia kvepalų kūrėjus ir kas iš to išeina?  – klausimai, atsakymai ir ypatingų kvepalų „degustacija“ su parfumerijos edukatore, lietuvių /parfumerių kūrinių ekspozicijos „Scent Syndicate“ prodiusere Edita Vigelyte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE