Pagrindinis > Naujienos > Plaukimo veteranai pagerino rekordus

Plaukimo veteranai pagerino rekordus

Vasario 28–kovo 1 dienomis  Rygoje vyko VII Pabaltijo plaukimo veteranų varžybos „Gintarinė taurė 2015“. Susirinko daugiau nei 150 dalyvių iš stipriausių  Latvijos, Lietuvos, Estijos, Ukrainos ir Rusijos plaukimo klubų.

Dėl pagrindinio prizo – „Gintarinės taurės“ – varžėsi komandos, sudarytos iš 12 vyresnių nei 25-erių metų plaukikų, suskirstytų į amžiaus grupes kas 5-eri metai.  Absoliutūs varžybų nugalėtojai buvo nustatomi sumuojant dviejų rungčių rezultatus.

Tarp  devynių Lietuvos ekipų iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos, Šiaulių, Ignalinos ir Panevėžio startavo  Marijampolės plaukimo meistrų klubas „Torpedos“. Klubui atstovavo Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė, Violeta Viskantienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Algirdas Žebrauskas, Gediminas Šenfeldas, Aurimas Kadūnas, Saulius Bražukas ir Vilmantas Krasauskas.  Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė V. Krasauskas, iškovojęs 2 sidabro ir 1 bronzos medalį, absoliučioje įskaitoje užėmęs 13 vietą.  J. Pranckevičienė iškovojo bronzos medalį.  Moterų estafetėse kompleksiniu ir laisvu stiliumi klubo moterys  savo amžiaus grupėje iškovojo bronzos medalius.  G. Šenfeldas pagerino 2, o V. Krasauskas – 1 savo amžiaus grupės Lietuvos rekordą.

Klubo „Torpedos“ informacija

Komentaras “Plaukimo veteranai pagerino rekordus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE