Pagrindinis > Dėmesio! > Plaukų dažymas: 2019 metų rudens tendencijos

Plaukų dažymas: 2019 metų rudens tendencijos

Plaukų dažymas leidžia mums išreikšti save, pakeisti stilių bei, kartais, paslėpti trūkumus. Galime rinktis ryškias spalvas, paslėpti lendančius žilus plaukus ar tiesiog pagyvinti veido bruožus. Nuolat sugalvojama vis įvairesnių plaukų dažymo technikų – sruogavimas, balayage, ombre, sombre, air touch ir kitos. Šiais laikais labai lengva keisti plaukų spalvą, o kartu ir įvaizdį. Grožio salone meistrė Jums padės iš brunetės tapti blondine ir atvirkščiai, taip pat padės nustebinti pasaulį žaismingais dažymais.

Profesionali kirpėja padės Jums išsirinkti tinkamiausias spalvas, papasakos kokios dažymo technikos populiariausios būtent tą sezoną. Kiekvienais metais jos šiek tiek keičiasi – vieną sezoną madingos vienos spalvos, kitą – kitos. Ta pati technika gali kas kartą nežymiai keistis, tačiau jos pagrindas išlieka toks pat.

Plaukų dažymas balayage

Pats terminas „balayage“ išvertus iš prancūzų kalbos reiškia šlavimas, valymas. Pradžioje šis terminas vadinosi „Balayage a Coton“. Pavadinimas siejosi su tuo, kad dažant plaukus buvo naudojamos medvilninės juostelės, kurios atskirdavo dažytus plaukus nuo nedažytų.

Labiausiai pasaulyje balayage plaukų dažymas išpopuliarėjo apie 90-uosius metus, kuomet juo ypatingai susižavėjo pasaulinio lygio žvaigždės Amerikoje. Taip ši technika ėmė sparčiai plisti ir balayage technika atlikto plaukų dažymo troško beveik kiekviena moteris. Lietuvoje labiausiai ši technika išpopuliarėjo daug vėliau, o 2017 metais tai buvo tikras  vasaros sezono topas. Tačiau ir šiais metais balayage vis dar vienas populiariausių plaukų dažymų.

Plaukų dažymas ombre

Praėjusią, 2018-ųjų, vasarą vyravo saulės nubučiuoti auksiniai ombre atspalviai. Tad šiemet, itin geidžiami šilti medaus atspalviai. Pasirinkite sodrų juodos, rudos, kaštoninės, šokolado spalvos viršugalvį ir švelniai šviesinkite į medaus, riešutų, aukso, kviečių, perlo, smėlio, platinos, karamelės atspalvius.

Ombre stiliumi Jus puikiai pagražins „Kirptuvė“, esanti Kaune bei „Labella“ salonas, Vilniuje.

Plaukų dažymas sruogelėmis

Dažnai labai sunku nuspręsti kaip dažytis plaukus, kokią spalvą pasirinkti. Tokiu atveju geriausiai tinka plaukų dažymas sruogelėmis. Dažyti sruogelėmis galima įvairiausiais būdais: nuo vos matomų iki ryškesnių. Viskas priklauso ar norite tik šiek tiek pasikeisti ar stipriau išryškinti savo natūralių plaukų grožį.

Moterims, kurios turi ilgus, banguotus plaukus rekomenduojama dažyti juos sruogelėmis, nes taip matomas, kur kas ryškesnis efektas. Sruogelės gali būti įvairių spalvų, tačiau labiausiai rekomenduojami šviesūs – karamelės, medaus arba ryškesni rausvi atspalviai. Sruogos dažomos beveik per visą plaukų ilgį, dažniausiai pasirenkama tik keliais tonais šviesesnė spalva už natūralius plaukus. Tačiau vis dažniau pasitaiko ir ypač kontrastingų spalvų. Šviesiaplaukės išbando labai tamsias ar ryškias spalvas, o tamsiaplaukės atvirkščiai – šviesias spalvas.

Plaukų dažymas 2019

Jei dar tebesukate galvą, kuris plaukų dažymo stilius geriausiai išryškintų Jūsų veido bruožus ar būdą, kviečiame pasižvalgyti po Marieclaire.com išrinktą atspalvių TOP trejetuką, kuris privers skambinti savo kirpėjui ir drąsiai pasitikti rudenį.

1. Tamsiai raudona

Švelnūs braškiniai ir auksiniai rožiniai atspalviai, kurie buvo itin populiarūs 2017-aisiais, šiemet lieka užmaršty. Tačiau jų gerbėjoms nusiminti nereikėtų, nes šiuos švelnius atspalvius pakeitė ryškesni tonai, tokie kaip ugninė raudona. Todėl nebijokite būti ryški!

2. Pelenų ruda

Šis atspalvis toms, kurios nenori nei šviesių, nei labai tamsių plaukų. Tarsi aukso viduriukas – gili šokoladinė ruda ir prigesinta skalūno pilka.

3. Deginto vario

Šis deginto vario atspalvis atrodo kur kas gaiviau ir madingiau nei tiesiog raudoni plaukai. Labai panašus į tą, kuriuo 2010-aisiais savo plaukus buvo pagyvinusi amerikiečių aktorė Christina Hendricks. Šis raudonos atspalvis yra gilus, stiprus ir ryškus.

Daugiau apie šių metų plaukų dažymo bei kirpimo tendencijas, galite skaityti straipsnyje „Plaukų dažymas 2019“. Čia rasite įkvėpimo atsinaujinti naujam rudens sezonui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE