Pagrindinis > Naujienos > Prevencinė priemonė „Spindulį tau nešu“

Prevencinė priemonė „Spindulį tau nešu“

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kazlų Rūdos policijos komisariatas spalio-lapkričio mėnesiais vykdo prevencinę priemonę „Spindulį tau nešu“. Ja siekiama skatinti  Kazlų Rūdos bendruomenės gyventojus gatvėse ir keliuose elgtis saugiai  ir atsakingai, sudaryti sąlygas  įsitraukti į prevencinę veiklą bei ieškoti būdų, kaip kurti saugią aplinką gatvėse ir keliuose. Tikslų pasiekti galima plėtojant policijos pareigūnų, bažnyčios, bendruomenės ir tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

Prevencinės priemonės metu kaimų, gyvenviečių autobusų stotelėse policijos pareigūnai gyventojams   rytais  dalino atšvaitus, atšvaitines liemenes – visa tai dovanojo VĮ Marijampolės regioniniai keliai.

Vykdant prevencinę priemonę, Kazlų Rūdos policijos komisariato pareigūnai lankosi švietimo įstaigose bei veda pamokas tema „Saugus kelias į mokyklą“.

2014 m. spalio 17 d.  „Valdorfo“ ir „Elmos“  progimnazijose lankėsi pareigūnai kartu su  policijos ir vaikų  bičiuliu  Amsiumi. Susitikimo metu pareigūnai priminė tai, kas itin svarbu pėstiesiems – kalbėjo apie atšvaitų, atšvaitinių liemenių svarbą, apie tai, kaip kirsti perėjas,  geležinkelio pervažas. Primintos ir keleivių pareigos (saugos diržai, elgesys autobusų sustojimo aikštelėse). Pamokų metu veikė „Saugaus eismo dalyvio“ paštas.

Kasmet Kazlų Rūdos policijos komisariatas, vykdydamas prevencines  priemones, stengiasi įtraukti kuo daugiau suinteresuotų įstaigų  ir asmenų.

2014 m. spalio 16d. bendruomenės pareigūnė Akvilė Krunglevičienė susitiko su Kazlų Rūdos savivaldybės parapijų  dvasininkais ir aptarė numatomas  bendras prevencinės priemonės „Spindulį tau nešu“ metu vykdomas   veiklas.

Saugokime, branginkime save ir  vieni kitus gyvenimo kelyje !!!!

Marijampolės aps. VPK Kazlų Rūdos PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE