Pagrindinis > Naujienos > Profesinio rengimo centro diplomus atsiėmė per pusšimtis absolventų

Profesinio rengimo centro diplomus atsiėmė per pusšimtis absolventų

Vasarai įsibėgėjus Lietuvos aukštosios, profesinės mokyklos tradiciškai atsisveikina su būriu auklėtinių ir į platų pasaulį išleidžia diplomuotus specialistus. Paskutinė birželio savaitė daliai Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) mokinių buvo kupina džiugių potyrių. Sėkmingai baigusiems mokslus buvo įteikti tai patvirtinantys atestatai.

Atestatų teikimo šventėje dalyvavo Savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris sveikindamas absolventus drąsino siekti savų tikslų, tvirtai žengti pasirinktu keliu ir sėkmingai įsilieti į darbo rinką. Kartu su meru šventėje dalyvavo vicemerai Artūras Visockis ir Paulius Marozas. Žodį tarė Degučių seniūnijos seniūnė Valda Rėklienė, Marijampolės jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Rita Mockuvienė ir, žinoma, MPRC direktorius Gražvydas Juodišius. Direktorius akcentavo, kad norintiems tobulėti, visada bus atviros profesinio rengimo centro durys, taip pat pasidžiaugė, kad populiarėja tęstinio mokymosi studijos ir jas pasirenka vis daugiau žmonių, nusprendusių toliau tobulėti ir prisitaikyti prie besikeičiančios darbo rinkos.

2019 m. birželio 26 d. paskutinieji absolventai atsiėmė atestatus, iš viso Marijampolės profesinio rengimo centrą baigė 571 mokinys, iš kurių 13 mokinių profesinio mokymo diplomą įgijo savišvietos būdu. Baigusieji įgijo apdailininko (statybininko), automobilių mechaniko, kelių statybos ir priežiūros darbuotojo, kirpėjo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, melioracijos darbuotojo, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo, padavėjo ir barmeno, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, technikos priežiūros verslo darbuotojo, virėjo specialybę.

2019-2020 m. m. Marijampolės profesinio rengimo centras vykdo priėmimą į pirminio ir tęstinio profesinio mokymo programas. MPRC sudaro sąlygas mokytis mokiniams, turintiems specialiuosius poreikius. 2019-2020 m. m. šiems mokiniams siūloma mokytis apdailininko (statybininko) ir virėjo specialybės.

2019 m. birželio 26 d. per LAMA BPO sistemą jau yra patvirtina 116 asmenų prašymai mokytis Marijampolės profesinio rengimo centre. Populiariausia šiuo metu pasirenkama mokymo programa yra Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo modulinė profesinio mokymo programa. Šią programą jau pasirinko 45 asmenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite