Pagrindinis > Dėmesio! > Projektą pradedame su mokslininku, menininku Audriumi Pliopliu

Projektą pradedame su mokslininku, menininku Audriumi Pliopliu

Kultūros centras jau ruošiasi  tęstiniam projektui  2022 metais „Pasaulio sūduviečiai“, kuriame  numatyta įgyvendinti tris meno sklaidos programas:

1. Profesionalaus meno parodų ciklas, skirtas Sūduvos metams;

2. Meno terapijos programa „NeuroMeno interpretacijos;

3. Meninės akmenų instaliacijos „Atminties raštai“ prie Varnupių piliakalnio kūrimas.

Šiame projekte  daug dėmesio ketina skirti Pasaulio sūduvietis – mokslininkas, menininkas iš Čikagos Audrius Plioplys.

Lapkričio pabaigoje jis visą savaitę lankysis  Lietuvoje ir dvi dienas paskirs Marijampolei. Šis vizitas, kuris vyks lapkričio 22-23 dienomis,  jau suplanuotas  ir pašvęstas susitikimams su būsimo projekto partneriais ir dalyviais.  Du renginiai bus vieši.

 Lapkričio 22 dieną 13 val. menininkas Rygiškių Jono gimnazijoje dalyvaus savo paveikslo „Simfonija“ dovanojimo ceremonijoje ir susitiks su gimnazistais, kurie jau ruošiasi dalyvauti dviejose projekto programose.

Lapkričio 23 d. 14 val. Marijampolės kultūros centro Dailės galerijoje Audrius Plioplys skaitys mokslinį pranešimą  „Atminties raštai“. Jame jis kalbės apie atminties veikimo aspektus  išreikštus per meną. Šį pranešimą jis jau skaitė  internetinėje mokslinėje konferencijoje š.m. spalio 26 d. Brazilijos studentams.

Tikimasi, kad pranešimas ypač sudomins  būsimuosius jaunus kūrėjus, kurie ketina dalyvauti kūrybiniame plenere „Atminties raštai“ 2022 metų vasaros pradžioje prie Varnupių piliakalnio bei meno terapijos programos „NeuroMeno interpretacijos“ dalyvius.

Besidomintiems ir ketinantiems dalyvauti susitikimuose su mokslininku, menininku Audriumi Pliopliu smulkesnę informaciją suteiks projekto vadovė  Ona Birutė Surdokienė.  Tel. 8 650 14366, el.p. onute.muza@gmail.com  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE