Pagrindinis > Naujienos > R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie neatlygintinos kraujo donorystės akcijos

R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenė prisijungė prie neatlygintinos kraujo donorystės akcijos

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai atrado noro ir ryžto prisijungti prie kilnios neatlygintinos kraujo donorystės akcijos „Kartu – už gyvybę“, kuri vyko birželio 19 dieną Marijampolės  J. Basanavičiaus aikštėje. Bendruomenės nariai parodė savo neabejingumą, sąmoningumą, moralinį apsisprendimą padėti kitiems ir pasidalijo savo krauju su tais, kuriems labiausiai jo reikia. Žmonės kantriai laukė eilėje, kad galėtų padovanoti gyvenimą nepažįstamajam. Mokyklos direktorė Asta Ivoškaitė visus padrąsino šiais žodžiais: „Mūsų žingsnis įrodo, koks gali būti įvairiaspalvis gyvenimas ir kad turime džiaugtis kiekviena mums suteikta galimybe padėti, kad esame vieningi ir visi kartu galime labai daug – išgelbėti šimtus gyvybių. Darydami gera kitiems, padedame patys sau“.

Atlikus gerą darbą nuo donorų veidų nedingo šypsenos. O gerą nuotaiką palaikė aikštėje vykęs koncertas. Malonu žinoti, kad kažkam gal išgelbėjai gyvybę. Kviečiame visus duoti kraujo ne tik akcijų metu, bet ir tapti neatlygintinais kraujo donorais.

Laima VAIČIŪNIENĖ

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE