Pagrindinis > Naujienos > Rugsėjo 1 -oji Vilkaviškyje

Rugsėjo 1 -oji Vilkaviškyje

 

Ruduo prasideda gražia švente – Mokslo ir žinių diena. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariatas kartu su Visuomenės ir sveikatos biuru ir Vilkaviškio kultūros centru vaikams ir jų tėveliams surengė mokslo metų pradžios šventę „Būk sveikas ir žvalus visus metus“.

Šventės metu vaikai nuoširdžiai bendravo su Vilkaviškio rajono bendruomenės pareigūnėmis Vilija Grybauskiene ir Rūta Kairiene, policijos bičiuliu Amsiu ir jiems uždavė begalę klausimų. Pareigūnai, norėdami įsitikinti ar vaikai atostogų metu nepamiršo pėsčiųjų saugaus elgesio reikalavimų, atšvaitų dėvėjimo svarbos, patikrino jų žinias. Į pareigūnų klausimus vaikai atsakinėjo noriai ir entuziastingai. Teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti atšvaitais, dviratininkai – šviesą atspindinčios liemenės, kuriuos įsteigė Visuomenės ir sveikatos biuras. Renginio organizatoriai dalino vaikams lankstinukus ir spalvingas vaikiškas knygeles apie saugų eismą.

Vaikai mielai fotografavosi su juos kalbinusiu policijos bičiuliu Amsiu bei policijos pareigūnais. Ši mokslo metų pradžios šventė suteikė daug gerų emocijų visiems.

Bendruomenės pareigūnės mielai dalyvaus Jūsų renginiuose ir paskaitys paskaitą, patars saugios gyvensenos klausimais ar pakonsultuos teisine tematika. Tad mokyklos, bendruomenės, seniūnijos, įmonės ar gyventojai drąsiai skambinkite, rašykite, juk kartu galime daugiau!
 
Vilkaviškio bendruomenės pareigūnių kontaktai: Vilija Grybauskienė tel.8 342 66088, mob. 8656 58354, el. p. vilija.grybauskiene@policija.lt ir Rūta Kairienė, mob. tel. 8655 47272, el. p. ruta.kairiene@policija.lt
 
Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE