Pagrindinis > Regione > Kultūra > Tradicinis labdaros vakaras prie laužo

Tradicinis labdaros vakaras prie laužo

 

Nuo 2007 metų Vekeriotiškės kaime vyksta dainuojamosios poezijos vakarai prie laužo. O nuo 2008 metų šie renginiai įgavo labdaros renginio veidą. Atlikėjai muzikuoja neatlygintinai, o klausytojai turi galimybę laisva valia paaukoti Vytauto Kernagio fondui.

Šįkart vakaras tradiciškai prasidėjo organizatoriaus Rimanto Lekecko, kuris vakaro pabaigoje muzikavo su Viliumi, atliekama daina „Prisėskime mėnulio pilnaty”. Į vakaro programą gražiai įsiliejo Romo Nadzinavičiaus kūryba (Kaunas), energingai skambėjo jaunatviškos kompanijos iš Alytaus dainos, tradiciškai uždainavo Juozas Burba, Artūras Grinevičius su draugais, Agnė Burbulienė su kolega, taip pat šiais metais į programą įsijungė Antanas Maziliauskas su kompanija, Artūras Petraška, o vakarą „pagardino“ Irinos ir Arūno Šerpyčių charizmatiškai atliekama akordeono muzika. Šiemetis vakaras buvo išskirtinis savo įvairove ir muzikos gausybe. Labdaros vakaro dalyvius organizatoriai tradiciškai vaišino arbata ir sriuba (šiais metais – kremine moliūgų sriuba, ankstesniuose renginiuose buvo žuvienė, grybų, ypatingoji Baliukevičių ir netgi jūros gėrybių sriubos).

Muzika, nuostabus oras, jauki atmosfera ir bičiulystėje lėmė vakaro harmoniją ir geras emocijas. Renginio metu buvo suaukota viena iš didžiausių labdaros sumų – 366,1 Eur. Organizatoriai dėkoja už muzikantų ir klausytojų gerą valią. Mes stiprūs tada, kai mokame atverti savo delną, ištiesti pagalbos ranką, pakelti suklupusį…

Eglė ALENSKAITĖ,

kultūrinių renginių organizatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE