Pagrindinis > Kitos temos > Šaukštas medaus su cinamonu – sveikatai stiprinti

Šaukštas medaus su cinamonu – sveikatai stiprinti

Jau net senovės Egipte cinamonas garsėjo savo gydomosiomis savybėmis ir galiomis, nes jis gali išgydyti daugelį ligų ir būtent dėl to turėtų būti neatsiejama sveikos mitybos dalis.

Cinamonas ir medus nuo seniausių laikų buvo plačiai naudojami ir kinų medicinoje. Medus su cinamonu sudaro medžiagas, kurios gali padėti kovoto organizmui su įvairiomis ligomis.

Ir net jeigu jie yra naudojami visiškai atskirai, šie du natūralūs ingredientai visados buvo laikomi itin naudingais organizmui.

Medus – natūralus antibiotikas, turintis daugybę vitaminų.

Cinamonas yra pilnas antioksidantų, stimuliuoja žmogaus imuninę sistemą, dezinfekuoja žarnyną, pagyvina, pagerina virškinimą, yra nuostabi priemonė peršalimui bei viduriavimui gydyti. Bet nepadauginame, nes didelis cinamono kiekis gali būti toksiškas tiek kepenims, tiek inkstams, taipogi gali sąveikauti su tam tikrais vaistais (pavyzdžiui, su nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo). Gydytojų rekomenduotina norma yra sunaudoti ne daugiau kaip 3 gramus per parą.

Kaip vartoti cinamoną su medumi?

Itin gerai širdies sveikatai

Įdedame į medaus stiklainį kelis šaukštus cinamono ir kruopščiai sumaišome. Kiekvieną rytą pusryčių metu valgome duonos arba sausainių gabaliuką su medumi ir cinamonu. Rezultatus labai greitai pastebėsite. Toks mišinys sumažins cholesterolio kiekį ir taipogi sumažins pasikartojančio širdies priepuolio riziką. Normalizuos širdies plakimą, sustiprins arterijas ir venas, šitaip sumažindamas širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Padės išgydyti artritą

Į puodelį šilto vandens įdedame du šaukštus medaus ir puse šaukšto cinamono miltelių. Geriame anksti ryte tuščiu skrandžiu ir vakare prieš miegą. Kopenhagos universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, kuriame sudalyvavo net 200 savanorių, sergančių lėtiniu artritu, parodė, kad dėl reguliaraus šio gėrimo suvartojimo 75 pacientai jautė skausmo sumažėjimą jau po 7 dienų. Po mėnesio visi 200 pacientų sėkmingai atsikratė skausmo ir pradėjo vaikščioti be problemų.

Padės kovoti su inkstų ir šlapimo pūslės infekcijomis

Šiltame vandenyje reikia pridėti vieną šaukštą medaus ir 2 arbatinius šaukštelius cinamono miltelių ir gerai išmaišyti. Geriame 2 kartus per dieną, ryte tuščiu skrandžiu ir po pietų. Toks mišinys turi itin galingą antibakterinį poveikį, nes medus yra natūralus antibiotikas, kuris per gana trumpą laiką panaikina bakterijas.

Nuostabus vaistas nuo peršalimo

Norėdami išgydyti peršalimą, kosulį ir sinusitą, pridedame vieną šaukštą medaus ir cinamono žiupsnelį į šiltą vandenį ir geriame kelis kartus per dieną.

Sustiprina imuninę sistemą

Reguliariai vartojant tokį patį mišinį, kuris yra pasirengęs pagerinti širdies sveikatą, sustiprina baltuosius kraujo kūnelius, apsaugo organizmą nuo bakterijų ir virusų, šitaip apsaugo nuo ligų.

Padės numesti svorio

Ištirpiname vieną šaukštą medaus ir pusę šaukšto cinamono stiklinėje vandens ir geriame kasdien pusvalandį prieš pusryčius ir pusvalandį prieš miegą. Garantuotas svorio netekimas.

Sumažins cholesterolio kiekį

Ištirpiname 0,5 litro vandens du valgomuosius šaukšus medaus ir vieną valgomajį šaukštą cinamono. Šis gėrimas gali būti geriamas net tris kartus per dieną. Per trumpą laiką cholesterolio kiekis sumažėja net iki 10%, šitaip sumažinant širdies bei kraujagyslių ligų riziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE