Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Sąžiningoms mergaitėms ir jų tėvams dėkojo policija

Sąžiningoms mergaitėms ir jų tėvams dėkojo policija

 

Prieš porą savaičių į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (toliau – apskr. VPK) pas budėtojus atėjo dvi paauglės- Marijampolės Marijonų gimnazijoje septynias klases baigusios Kotryna Brusokaitė ir Augustė Kavaliauskaitė. Mergaitės pasakė, kad gatvėje prie Kultūros centro pamatė nuvažiuojantį automobilį, nuo kurio stogo nukrito vairuotojo rankinė. Mergaitės paėmė ją nuo gatvės ir – tiesiu taikymu – į policiją: rankinę jos atidavė pareigūnams. Šie patikrino jos turinį – rasta beveik pustrečio tūkstančio eurų, asmens dokumentai. Pareigūnai netrukus rado ir savininką. Jaunas vyras džiaugėsi atgavęs savo turtą.

Tuo tarpu paauglės šio savo poelgio visai nesureikšmino, ir tik kitą dieną, kai policija telefonu susisiekė su jų mamomis, jos sužinojo apie šį gražų paauglių poelgį. Kotrynos mama Violeta Brusokienė visiškai nenustebo: „Tai taip ir reikia elgtis, jei randi ne savo daiktą“. Augustės mama Daiva Kavaliauskienė labai apsidžiaugė: „Didžiuojuosi savo vaiku!“

Ir Augustė, ir Kotryna yra skautės, abi – muzikantės (viena jau baigė, kita bebaigianti muzikos mokyklą), o ir šiaip – neatskiriamos draugės. Tad nenuostabu, kad, radusios svetimą daiktą, nediskutavo, kaip su juo elgtis. Dar mažiau tuo galima stebėtis, kai šalia vaikų matai atsakingus ir daug dėmesio atžaloms skiriančius tėvus.

Mergaites ir jų tėvus priėmė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys ir pavaduotojas Alfredas Bartkus – tėvams įteikė padėkas už įdiegtus pilietiškumo, sąžiningumo pagrindus, mergaitėms padovanojo simbolinius angelus ir saldainių. Policijos vadovai džiaugėsi, kad mūsų visuomenėje randasi vis daugiau padorumo, sąžiningumo apraiškų, kylančių iš jaunuomenės – tai nuteikia viltingai.

2 komentarai(-ų) “Sąžiningoms mergaitėms ir jų tėvams dėkojo policija

  1. Merginos puikios, kaip ir jų tėvai bei mokytojai, bet šaunuoliai ir policininkai, kad bent jie šaunuoles įvertino! Labai linkiu merginoms, kad ateityje netektų išgirsti apie jas bloguoju “kampu” – kaip kadaise (prieš 10 metų) buvo mieste garbinamas panašiai pasielgęs Marijampolės vaikų namų auklėtinis. Tuokart jis pasakojo, kad nori tapti policininku, o dabar jau aišku, kad suaugęs tas pilietiškas vaikas tapo nusikaltėliu – ir dar labai bjaurios srities. Sėkmės, Mergaitės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE