Pagrindinis > Naujienos > Tarptautinis paplūdimio turnyras „STIHL SUMMER CUP 2017“ Kačerginėje

Tarptautinis paplūdimio turnyras „STIHL SUMMER CUP 2017“ Kačerginėje

Birželio 28 dieną Kačerginės Jono Biliūno tinklinio aikštelėje praūžė tarptautinis vaikų paplūdimio turnyras „STIHL SUMMER CUP 2017“, kuriame dalyvavo Lietuvos ir Ukrainos vaikai.

Turnyre varžėsi įvairaus amžiaus vaikų komandos, kurios buvo sudarytos iš berniukų ir mergaičių. Sužaidus pogrupiuose varžybas, kuriose netrūko puikios nuotaikos ir atkaklių rungtynių, paaiškėjo, kurios komandos varžysis dėl pagrindinių prizų. Bronzos medalius iškovojo Kačerginės DC berniukų komanda, tik po baudinių serijos įveikusi „Vyčio“ komandą. Marijampoliečių derbyje dėl sidabro medalių, nulėmė vienintelis įvartis įmuštas rungtynių pabaigoje, kuris nulėmė FK „Barca“ komandos pergalę. Didžiajame finale susitiko Ukrainos berniukų komanda FK „Kisava“ ir Lietuvos-Ukrainos mišri komanda FK „Dinamo“. Po įtemptos kovos nugalėtojų taurę iškovojo Ukrainos FK „Kisava“ komanda varžovus nugalėjus 3-1.

Svečiai į Lietuvą yra atvykę iš Ukrainos Užkarpatės srities Rachovsko rajono Velikobičkovo muzikos mokyklos pagal vaikų vasaros mainų programą. Futbolo turnyre taip pat dalyvavo vaikai iš Marijampolės savivaldybės, Kauno ir Vilkaviškio rajono.

Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais, o visi renginio dalyviai atminimo medaliais. Turnyras  sulaukė palaikymo ir ovacijų iš Kačerginės bendruomenės narių, kurie plojimais palydėdavo įmuštus įvarčius ir garbingą žaidimą.

Pagrindinis renginio rėmėjas „STIHL“

Varžybas organizavo Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE