Pagrindinis > Naujienos > Šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas vyko prie Žemosios Panemunės dvaro

Šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas vyko prie Žemosios Panemunės dvaro

Birželio 12 dieną Žemosios Panemunės dvare įvyko antrasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Žemosios Panemunės dvaras – vieta, kur susitinka istorinė paslaptis ir natūralus gamtos grožis. Tai vienas iš 7-ių Lietuvoje išlikusių XVII a mūrinių, barokinių dvarų, stovintis ant aukšto Nemuno kranto šlaito, tik 40km nuo Kauno. Dvarvietė dar tik pradeda busti po ilgų užmaršties ir nepriežiūros metų, tačiau jau dabar žavi čia tvyrančia istorine aura, nuostabia gamta bei didžiuliu, senuoju 650-ies obelų sodu. Bundantis dvaras mielai laukia mūsų šalies istorija besidominčių, norinčių pabėgti iš miesto ir pasimėgauti gamtos draugija lankytojų. Pasimėgauti gražia dvaro aplinka ir tuo pačiu metu pažaisti futbolo Lietuvos istorinėje vietoje prie Žemosios Panemunės dvaro atvyko 14 šeimų: Karpavičiai, Švedai (Ringaudai), Peleniai (Sala k.), Buteniai (Vilnius), Zubrickai (Mokolai), Šemiotai (Šiauliai), Šnekučiai, Svirupskiai, Dorelaičiai (Marijampolė), Albertynai, Radzevičiai (Kybartai), Stankaičiai, Valukoniai (Kaunas), Jakeliai (Žemoji Panemunė).

Šeimos varžosi žaisdamos futbolą 3 prieš 3 į mažus nestandartinius vartus su 1 dydžio futbolo kamuoliu. Varžybos žaidžiamos be teisėjų, visus sprendimus, bendru sutarimu, priima pačios šeimos, taip parodydamos pagarbą viena kitai. Visų rungtynių metu turi žaisti dailiosios lyties atstovė, kuri ne tik turi žaisti aikštėje, bet visada turi įvedinėti kamuolį iš užribio, kampinio. Baudinys smūgiuojamas iš tokio žingsnio atstumo, kiek smūgiuojančiam yra metų. Futbolą šeimos žaidžia tiesiog pievoje, kuri nėra lygi, neatitinka jokių standartinių aikštės reikalavimų.

Antrojo etapo nugalėtojais tapo Svirupskiai iš Marijampolės, antrąją vietą užėmė Dorelaočiai (Marijampolė),trečiąją vietą – Zubrickai (Mokolai). Komandos buvo apdovanotos futbolo entuziasto Algirdo Kvalkausko įsteigtais prizais, kuris nuolatos palaiko įvairius idėjinius futbolo renginius.

Bendroje įskaitoje po pirmojo etapo pirmasis šeimų penketukas išsirikiavo taip:

  1. Svirupskiai (31 taškas) – Marijampolė.
  2. Albertynai (26 taškai) – Kybartai.
  3. Šnekučiai (24 taškai) – Marijampolė.
  4. Peleniai (23 taškai) – Sala k..
  5. Radzevičiai (22 taškai) – Kybartai.

Šeimos dalyvaudamos futbolo šventėje, ne tik turi galimybę pažaisti aktyviai futbolą, bet ir progą susipažinti ir aplankyti Lietuvos istorines vietas. Tai puiki galimybė praleisti fiziškai aktyviai laiką su šeima ir tuo pačiu pažinti savo kraštą.

Trečiasis etapas numatomas Ilguvos dvare.

Futbolo šventės akimirkas įamžino fotografas Vytautas Kuralavičius.

Renginį organizavo futbolo entuziastai:  Martynas Karpavičius, Marius Mastauskas, Ramūnas Švedas.

Renginio draugai: Žemosios Panemunės dvaras, Lietuvos masinio futbolo asociacija, futbolo entuziastas Algirdas Kvalkauskas.

Išmušu kamuolį Algirdas Kvalkauskas sveikina Martyną Karpavičių su 200 suorganizuotu futbolo renginiu. Zubrickai iš Mokolų miestelio trečios vietos laimėtojai Marijampoliečiai Dorelaičiai iškovojo antrąją vietą Šventės dalyviai prie Žemosios Panemunės dvaro Svirupskiai iš Marijampolės antrojo etapo nugalėtojai Ūgis nesvarbu Akimirka Varžomės Žemosios Panemunės davras Džiaugsmas po įvarčio Įvartis Rungtynių akimirka 1 Rungtynių akimirka Rungtyniaujam lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE