Pagrindinis > Naujienos > Šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ finišavo Kidulių dvare

Šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ finišavo Kidulių dvare

Rugsėjo 10 dieną prie Kidulių dvaro įvyko paskutinis ketvirtasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Į renginį atvyko 9 šeimos: Karpavičiai, Švedai (Ringaudai), Peleniai (Sala k.), Buteniai (Vilnius), Šnekučiai, Svirupskiai (Marijampolė), Stankaičiai, Valukoniai, Karašauskai (Kaunas).

Šiais metais šeimos kartu su futbolo renginiu, kuris vyksta dvylikti metai, aplankė Raudonės pilį (pirmas etapas), Žemosios Panemunės dvarą (antras etapas), Ilguvos dvarą (trečias etapas), Kidulių dvarą (ketvirtas etapas). Kelionė po Lietuvos istorines vietas startavusi pavasarį, savo kelionės finišą pasiekė rudenį.

Ketvirtasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas buvo išskirtinis, buvome pakviesti sudalyvauti Kultūros paveldo departamento prie kultūros ministerijos Alytaus-Marijampolės teritorinio skyriaus organizuojamame renginyje: Europos paveldo dienoms’22: „Tvarus paveldas“. Kidulių dvaro sodyba atvėrė plačiai duris šeimoms pažaisti futbolą Lietuvos dvarvietėje bei pažinti vietos istoriją, pastatų architektūrą, pasimėgauti gražia dvaro aplinka. Renginio dalyviai galėjo pasimėgauti teatralizuota ekskursija po Kidulių dvaro rūmus, apžiūrėti naujai restauruotą svirną, kuriame eksponuojama Suvalkijoje restauruotų kultūros paveldo objektų fotografijų paroda.

Šeimos varžosi žaisdamos futbolą 3 prieš 3 į mažus nestandartinius vartus su 1 dydžio futbolo kamuoliu. Varžybos žaidžiamos be teisėjų, visus sprendimus, bendru sutarimu, priima pačios šeimos, taip parodydamos pagarbą viena kitai. Visų rungtynių metu turi žaisti dailiosios lyties atstovė, kuri ne tik turi žaisti aikštėje, bet visada turi įvedinėti kamuolį iš užribio, kampinio. Baudinys smūgiuojamas iš tokio žingsnio atstumo, kiek smūgiuojančiam yra metų. Futbolą šeimos žaidžia tiesiog pievoje, kuri nėra lygi, neatitinka jokių standartinių aikštės reikalavimų.

Ketvirtojo etapo nugalėtojais tapo Valukoniai (Kaunas) , antrąją vietą užėmė Svirupskiai (Marijampolė),trečiąją vietą – Pelenių šeima iš Salos kaimo . Komandos buvo apdovanotos futbolo entuziastų Vaclovo Miliausko ir Algirdo Kvalkausko įsteigtais prizais. 

Bendroje įskaitoje po ketvirtojo etapo pirmasis šeimų penketukas išsirikiavo taip:

1. Svirupskiai (66 taškai) – Marijampolė.

2. Peleniai (56 taškai) – Sala k.

3. Šnekučiai (53 taškai) – Marijampolė.

4. Valukoniai (37 taškai) – Kaunas.

5. Karpavičiai (33 taškai) – Ringaudai.

Šeimos dalyvaudamos futbolo šventėje, ne tik turi galimybę pažaisti aktyviai futbolą, bet ir progą susipažinti ir aplankyti Lietuvos istorines vietas. Tai puiki galimybė praleisti fiziškai aktyviai laiką su šeima ir tuo pačiu pažinti savo kraštą.

Futbolo šventės akimirkas įamžino fotografas Vytautas Kuralavičius.

Renginį organizavo: futbolo entuziastas Martynas Karpavičius, Kultūros paveldo departamentas.

Renginio draugai: Kidulių dvaras, Kidulių biblioteka, Lietuvos masinio futbolo asociacija, futbolo entuziastai Algirdas Kvalkauskas ir Vaclovas Miliauskas.

Buteniai žaidžia prieš Stankaičius Vaikai varžėsi kiekviename aikštės centimetre Vartai apsaugoti O taip Nugalėtojų taurės kėlimas Peleniai iškovojo antrąją vietą (Sala k.) Švedai iš Ringaudų dalyvavo visuose keturiuose šventės etapuose Marijampoliečiai Svirupskiai laimėjo pirmąją vietą Trečiąją vietą iškovojo marijampoliečiai Šnekučiai Stankaičių šeimyną iš Kauno Vilniečiai Buteniai Karašauskų šeimyna iš Kauno Rungtynių akimirka (5) Ketvirtajame etape Pelenių šeima iškovojo trečios vietos prizą Svirupskiai ketvirtajame etape užėmė antrąją vietą Valukoniai iš Kauno ketvirtojo etapo nugalėtojai Kai kamuolys su manimi, tad šypsena visada veide Kovojam (2) Smūgis į vartus (2) Pagarba jaunajam dalyviui Runtynės prie dvaro Prasiveržimas Džiaugsmas po įvarčio Kas pirmiau prie kamuolio Kol mama varosi link varžovų vartų Tėtis ir sūnus Buteniai ir mažasis  Karašauskų šeimos narys Švedai prieš Stankaičius Ūgis nesvarbu lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE