Pagrindinis > Dėmesio! > Šeštadienį Marijampolės centre – didžiausia pavasarinė mugė su pramogomis

Šeštadienį Marijampolės centre – didžiausia pavasarinė mugė su pramogomis

 

Jau šį šeštadienį Marijampolę pasieks išskirtinė šventė -,,Didžioji pavasarinė Marijampolės mugė’’. Kasmet organizuojamas renginys kaip įprasta nusidrieks Jono Basanavičiaus aikšte, kur miesto svečius ir gyventojus pasitiks virš 200 prekybininkų iš įvairiausių šalies kampelių. Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje sutiksime: ūkininkus, sodininkus, tautodailininkus, amatininkus ir kitus įvairiausius gamintojus. Šiemet renginyje lankytojų lauks neregėtas skaičius pramogų ir organizatorių rengiamos staigmenos.

 200 prekybininkų iš visos Lietuvos

Įsigyti sodinukų, daigų, sulaukti konsultacijos iš sodininkų ir daržininkų lūpų? Paragauti lietuviškos duonos, pasivaišinti nemokama žuviene? Susitikti su artimu ir pasidžiaugti atgijusia gamta – viskas vienoje vietoje ,,Didžiojoje pavasario mugėje’’! Centrinė Marijampolės aikštė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, dekoratyvių augalų, vaismedžių, lauko baldų dirbinių iš medžio, rankų darbo vegetarinių saldumynų, prieskonių, arbatų,  medaus džemų, latviškų saldainių, žvakių, keramikos, papuošalų, drabužių ir dar daug visko. Ypatingu laikotarpiu rengiama mugė neapseis ir be Velykinės atributikos.

Stebins renginio programa

Aną pavasarį iš visos Marijampolės apskrities į pavasario šventę suvažiavę lankytojai džiaugėsi ne tik gausiu apsipirkimu, bet ir pramogomis. Šiemet lankytojai bus nustebinti dar labiau.

draugasNuo 12 iki 13 val. Marijampolės tarnybinės dekoratyvinės šunininkystės klubas DRAUGAS surengs šuniukų pasirodymą.Jono Basanavičiaus aikštėje vyksiančiame pasirodyme dalyvaus šunys, bus pristatomi dresūros elementai bei papasakota apie ivairias šunų veisles su trumpais jų pristatymais.

Gretimais nuo 12 val. prasidės ir margučių ridenimo varžybos. Lankytojai raginami pasipraktikuoti ir atsinešti po 3 margučius bei varžytis tarpusavyje dėl toliausiai nuridento margučio.

28953873_1007241429414505_6601023255774434184_oVisą mugės laiką lauks ir nemokamas lauko šachmatų žaidimas po atviru dangumi, kuriame dalyvauti ir linksmai leisti laiką bus kviečiami visi gyventojai ir miesto svečiai. Jono Basanavičiaus aikštėje lauks  šachamatų lenta,kuri bus ištiesta ant grindų ir įspūdingai stebins savo dydžiu.

21371167_1683262975049333_5114515383815511882_nMugėje veiks ir iškirtinis – dėmesį prikaustysiantis ,,Fotoateljė’’. Analoginė fotolaboratorija primins, kaip nuo senų laikų buvo pozuojama nuotraukoms. Čia pat mugėje galėsite pasigamti senove dvelkiantį prisiminimą ir jį įsigyti.

Išskirtinės pramogos mažiesiems

17015667_557761481097908_6452451241239612507_oMažuosius mugės lankytojus be kiaušinių ridenimo čempionato ir šunų klubo ,,Draugas’’ pasirodymo pasitiks ir dar pramogų. Vaikus linksmins švenčių organizavimo komanda ,,Linksmas lagaminas’’, kurie su savo animatoriais kvies žaisti visus mažuosius. Mugėje jų lauks ir ne vienas ponis, kuriuo bus galima pajodinėti arba pavažinėti su karieta. Negana to, miesto centre stovės atrakcionų parkas ,,Atrakcionada’’ atrakcionaskaruselė bei balionų žaidimas. ,,Didžiojoje pavasarinėje Marijampolės mugėje’’ mažuosius kvies pasilepinti ir cukraus vata.

Sodo ir daržo naujienos

Tarp gausos mugininkų specialiai išskirta zona – sodinukams. Beveik 20-tyje prekybos vietų bus nestokojama pasirinkimo. Dekoratyviniai lauko augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viską rasite J. Basanavičiaus aikštėje kovo 31 dieną vyksiančioje ,,Didžiojoje pavasarinėje Marijampolės mugėje’’. Čia pat lankytojai bus mielai konsultuojami jiems kilusiais klausimais, jų lauks  nemokamos sodinukų sodinimo paslaptys, patarimai, kaip puoselėti ir prižiūrėti savo sodus ir daržus bei galimybė įsigyti dar neturimų  rūsių augalų.

Tradicijas kuriame kartu

Pavasarį atgijančia gamta, prasidedančiu pasiruošimu sodui ir daržui, artėjančiomis Velykomis – visu tuo, pasidžiaugti kviečianti ,,Didžioji pavasarinė Marijampolės mugė’’ buria ne tik viso miesto, bet ir apskrities gyventojus. ,,Tradicijas kuriame ir palaikome kartu’’- su tokiu šūkiu organizatoriai kviečia prisijungti ir gerai praleisti laiką renginyje. Daugiau informacijos: festivus.lt arba kontaktiniu telefonu: +370 670 42441.

sss

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite