Pagrindinis > Dėmesio! > Šok kartu!

Šok kartu!

 

Atsibodo niūrus oras ir penktadieniai, leidžiami namuose? Tuomet gruodžio 4 d. 19 val. ateik į asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ organizuojamą renginį „Free to dance“ Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje, kuris privers ir Tave pajudėti šokio ritmu bei pajausti šokio laisvę!

Jau antrus metus iš eilės marijampoliečius ir svečius iš kitų miestų į šokio sūkurį įsilieti kviečia jaunimo šokių renginys „Free to dance“. Praėjusiais metais konkursas sukvietė būrį šokiui neabejingų moksleivių ir sulaukė didžiulio žmonių susidomėjimo bei palaikymo.

Šiais metais konkurse išvysime įvairaus amžiaus ir skirtingais šokio stiliais šokančius jaunus žmones! Galėsime pasidžiaugti profesionalų komandų ir ne ką prastesnių šokėjų mėgėjų pasirodymais. Dalyvių pasirodymus vertins kompetentinga komisija, kurią sudarys profesionalai, jau ne pirmus metus besisukantys šokio kasdienybėje. Ji atsižvelgs į šokio atlikimą, originalumą ir artistiškumą.

Renginio metu pasirodys ir svečiai iš didžiųjų Lietuvos miestų. Renginio žiūrovus ir dalyvius neįtikėtinais bei unikaliais pasirodymais stebins šokių studija „Red“ ir atlikėjas Omerta.

Puikiai praleistas laikas ir neišdildomi įspūdžiai – garantuoti jau gruodžio 4 d. renginyje „Free to dance“, kuris vyks Marijampolės kultūros centro diskotekų salėje 19 val.!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE