Pagrindinis > Regione > Kultūra > Šokių kolektyvas „Sidabra“ šventė gražų jubiliejų

Šokių kolektyvas „Sidabra“ šventė gražų jubiliejų

Marijampolės kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Sidabra”, vadovaujama Virginijos Sagulinos, paminėjo gražią savo veiklos 35 metų sukaktį

Jubiliejinį koncertą gražias šokio tradicijas puoselėjantis kolektyvas skyrė Sūduvos metams ir dovanojo žiūrovams smagius šokius bei puikią šventinę nuotaiką.

Šokių grupė „Sidabra” savo veiklos pradžią skaičiuoja nuo 1986 metų. Meilė šokiui subūrė įvairaus amžiaus ir profesijų žmones, kuriuos vienija ne tik šokis, bet ir dešimtmečius trunkanti bičiulystė, lydinti juos ir repeticijose, ir koncertuose. Šis kolektyvas ypatingas ir tuo, kad jame šoka šeimos ir daug narių poroje šoka nuo pat kolektyvo susibūrimo.

Gražią sukaktį švenčiantį ir aktyviai įvairiuose renginiuose dalyvaujantį „Sidabros“ kolektyvą pasveikino savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir linkėjo jo vadovei Virginijai Sagulinai ir šokėjams smagaus šokio bei sėkmingos kūrybinės veiklos bei dar ilgų gyvavimo metų, saugant liaudies šokių tradicijas. Vicemeras kolektyvo „Sidabra” ilgametei vadovei Virginijai Sagulinai už liaudiško šokio tradicijų puoselėjimą įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos padėkos raštą.

Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos padėkos raštai už ilgametę kultūrinę veiklą senjorų liaudiškų šokių grupės „Sidabra“ veiklos 35-mečio proga įteiktos Marijonai Ramutei ir Antanui Vitkams, Reginai ir Večeslavui Agurkiams, Danutei Sinkevičienei, Leonardui Žaliauskui, Birutei Magdelenai Kučinskienei ir Galinai Kleviskienei.

Senjorų liaudiškų šokių grupė „Sidabra” yra nuolatinis respublikinių dainų ir šokių švenčių bei festivalių dalyvis, konkurso „Pora už poros“ laureatas, savivaldybei atstovauja įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienio šalyse, savo nuostabiais tautiniais kostiumais ir puikiais šokiais puošia savivaldybės renginius.

Kolektyvas yra tradicinio respublikinio pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių festivalio „Supynėm šokių pynę“, į kurį sukviečia savo bičiulius – senjorų šokių kolektyvus iš visų šalies regionų, iniciatorius.

 

Komentaras “Šokių kolektyvas „Sidabra“ šventė gražų jubiliejų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE