Pagrindinis > Kitos temos > Kokios stiliaus detalės gali papildyti nuotakos įvaizdį?

Kokios stiliaus detalės gali papildyti nuotakos įvaizdį?

Nuotakos pasiruošimas svarbiausiai gyvenimo dienai prasideda vestuvinės suknelės pasirinkimu, o baigiamasis akcentas tenka tobulai derintiems papuošalams. Kaip tinkamai juos išsirinkti iš plataus siūlomo asortimento – auskarų, koljė, apyrankių, žiedų ir t. t.?

Klasikinis stilius

Lengviausia rekomenduoti papuošalus tada, kai žinomas visas nuotakos stilius, bet juos verta rinktis tokius, kad galėtumėte nešioti ir vėliau. Jei suknelė gausiai puošta ar ypač išskirtinė, tokiu atveju patariama rinktis minimalistinio stiliaus ar kuklesnius papuošalus – auskarus, apyrankę su perlais ar koljė su briliantu. Tačiau jeigu nuotaka vestuvių dieną vilkės kuklia suknele, jos stilių galima išreikšti masyviais ir nestandartiniais papuošalais. Tai gali būti įdomi koljė ar masyvūs auskarai su briliantais, galima žaisti su skirtingo dydžio ar atspalvių brangakmeniais. Klasikinis nuotakos įvaizdis puikiai atrodo papildytas papuošalais su perlais. Tad jei norisi išlaikyti vientisą įvaizdį ir pabrėžti nuotakos eleganciją, drąsiai rinkitės skirtingo dydžio perlus – derinkite keletą skirtingo ilgio perlų vėrinių su brangakmenių detalėmis.

Deimantinis spindesys

Deimantai – geriausi moterų draugai, o ypatingąją dieną jie damoms suteikia ne tik papildomo spindesio, bet ir didesnio pasitikėjimo savimi. Deimantai ir auksas, galima sakyti, – amžina ir madinga klasika, galite puoštis auskarais ir koljė su briliantais, o ant rankos segėti „Tennis“ apyrankę ar net kelias. Tokie juvelyriniai dirbiniai yra lengvai derinami įvairiomis kitomis progomis.

Individualus grožis

Jei norite specialiai sau kurtų papuošalų, juvelyrams visada smagu išpildyti klientų idėjas ir kartu sukurti ypatingus papuošalus pagal jūsų svajones. Tačiau individualus darbas užtrunka kiek ilgiau nei įgyvendinti standartinį užsakymą – paprastai tam reikėtų numatyti mažiausiai vieną mėnesį. Todėl jei turite idėją, kokio papuošalo norėsite per savo vestuves, rekomenduojama kuo anksčiau kreiptis į juvelyrą, kad neskubėdami išdiskutuotumėte gaminio idėją, aptartumėte planuojamą biudžetą, norimus brangakmenius ir jų savybes, turėtumėte pakankamai laiko pasimatuoti. Juvelyrui labai svarbu žinoti, kokio rezultato tikisi klientas, kad būtų 100 proc. patenkintas pagamintu juvelyriniu dirbiniu.

Ką dovanoti būsimam vyrui?

Greitai populiarėja mada nuotakai vestuvių dieną savo išrinktajam dovanoti ypatingą dovaną – juvelyrinį dirbinį, tad kokių idėjų galima pasisemti?

– Masyvesnė auksinė grandinėlė su pakabuku, ant kurio išgraviruoti jums brangūs žodžiai;

– Vyriškos sąsagos – puikus sprendimas. Jas galima puoštis brangakmeniais, inicialais, svarbiais žodžiais ar simboliais;

– Juodo gintaro apyrankė su sidabro arba aukso detalėmis;

– Odinė apyrankė su aukso detalėmis, kurias irgi galite suasmeninti;

– Juodųjų deimantų „Tennis“ apyrankė – išskirtinis ir itin prabangus pasirinkimas.

Komentaras “Kokios stiliaus detalės gali papildyti nuotakos įvaizdį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE