Pagrindinis > Dėmesio! > Spalvoto meduolio diena Marijampolėje kviečia dalintis gerumu!

Spalvoto meduolio diena Marijampolėje kviečia dalintis gerumu!

 

Lapkričio 26 d., šeštadienį, Spalvoto meduolio diena atkeliauja į Marijampolę!

Kviečiame visus, mažus ir didelius, nuo 10 iki 18 val. į viešbučio „Mercure Marijampole“ „Rygos“ salę (II a), (J. Basanavičiaus a. 8) spalvotais cukraus glaistais marginti meduolius.

„Spalvoto meduolio akcijos” misija – kurti bendruomenę vienijančią šventę, kurioje susirinkę vaikai ir suaugusieji kartu su globotiniais iš vaikų dienos centrų, globos namų, šeimynų, margintų meduolius, kurtų gardžias ir spalvingas dovanas, dovanotų vienas kitam džiaugsmą ir šilčiausias emocijas.

Spalvoto meduolio diena, likus mėnesiui iki Kalėdų, rengiama jau septintą kartą. Šiais metais ji organizuojama 16-oje šalies miestų. Visose prie akcijos prisijungusiose kepyklėlėse, kavinėse, bendruomenių namuose renginys vyksta nemokamai.

Iniciatyvos tikslas – globotinų vaikų savanorystės, integracijos į visuomenę, verslumo įgūdžių ir aktyvumo skatinimas, visuomenės tolerancijos ir pažinimo, socialinių ir bendravimo įgūdžių didinimas.

Iniciatyvos organizatoriai – VšĮ „GMM Projektai”. Šiemet Spalvoto meduolio diena įtraukta į projektą „Už saugią Lietuvą”, globojamą LR Prezidentės D. Grybauskaitės.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, kad Spalvoto meduolio diena Marijampolėje taptų džiugia Kalėdų laukimo švente, dovanojančia gerumą ir šilumą!

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/events/1111243918956563/

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE