Pagrindinis > Regione > Kultūra > Startavo renginių ciklas „Parkas gyvai“

Startavo renginių ciklas „Parkas gyvai“

Birželio 15 dieną prasidėjo asociacijos „Marijampoliečiai“ organizuojamas renginių ciklas „Parkas gyvai“. 19 val. vakare į Poezijos parką pasiklausyti gyvos muzikos sugužėjo daug miesto gyventojų: nuo mažųjų iki garbaus amžiaus senjorų. Nors visą dieną dangų buvo užgulę pilki debesys, tačiau prieš pat renginio „Parkas gyvai“ pradžią pasirodžiusi saulė pradžiugino koncerto klausytojus. 

Renginį pradėjo „Parkas gyvai“ iniciatyvos autorė, asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė. Ji  atidarymo renginyje sakė: „Miestui skirta iniciatyva susideda iš trijų elementų. Pirmasis elementas yra jaunieji talentai, kurie šįvakar gali savo nuostabiais gebėjimas pasidalinti su visuomene, antrasis – jauni žmonės, veikiantys visuomeninėje veikloje, kurioje lavina savo gebėjimus ir kompetencijas, o vėliau jas skiria miesto bendruomenei. Trečiasis elementas yra Marijampolės bendruomenė, kuri dalyvauja, skatina ir palaiko. Visi šie trys elementai sukuria bendruomeniškumo jausmą, atsakomybės vieno prieš kitą ir, žinoma, pozityvių emocijų.“ Renginio dalyviai taip pat džiaugėsi, kad gali su kitais marijampoliečiais pasidalinti savo talentais. Paklausta apie galimybę pasirodyti renginyje „Manding“ grupės narė Alma Ziminskaitė džiaugėsi, kad buvo pakviesta į renginį ir sakė, kad „kiekviena repeticija, kiekvienas iššūkis yra ėjimas link tobulėjimo.“ Kita koncerto „Parkas gyvai“ atlikėja Žemyna Krukonytė mano, kad „toki renginiai yra ne tik puiki galimybė tobulėti jaunimui, bet taip pat galėtų paskatinti naujų grupių atsiradimą.“

Pirmuoju projekto „Parkas gyvai“ koncertu džiaugėsi ne tik dalyviai, tačiau ir marijampoliečiai, galėję pasiklausyti gyvos muzikos. Taip pat galime pasidžiaugti, kad žmonės šią vasarą Marijampolėje tikrai nenuobodžiaus, kadangi mieste bus demonstruojami filmai, rengiamos teatro pamokos ir spektaklis, džiazo ir Marijampolės talentų koncertai, organizuojamos orientacinės varžybos dviračiais. Visą informaciją apie artėjančius renginius galima rasti svetainėje www.marijampoliečiai.lt.

 Urtė KORSAKOVAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE