Pagrindinis > Dėmesio! > „Sūduva“ skelbia padėkos aistruoliams akciją

„Sūduva“ skelbia padėkos aistruoliams akciją

Antrąjį Lietuvos futbolo čempionų titulą iš eilės užsitikrinusi Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį per paskutines sezono rungtynes „Arvi“ arenoje su Vilniaus „Žalgiriu“ (pradžia – 13 val.) dėkos komandą palaikiusiems aistruoliams.

Paskutines sezono namų rungtynes „Sūduva“ jau antrus metus skelbia padėkos aistruoliams diena. Šį sekmadienį, kaip ir prieš metus per tuomet auksines rungtynes su tuo pačiu „Žalgiriu“, Marijampolės klubas į stadioną atvykusiems žmonėms išdalins visą komplektą komandos treniruočių marškinėlių, žiūrovams vėl skries ir keletas kamuolių, kuriuos Lietuvos čempionai naudojo treniruočių ir rungtynių metu.

Rungtynių pertraukos metu taip pat bus galima laimėti „Sūduvos“ rėmėjų produkcijos ir dar vienus marškinėlius.

Be to, atsisveikinti su komanda iki kito sezono susirinkę aistruoliai galės įsigyti proginių antrajam čempionų titului pažymėti skirtų marškinėlių, čempioniškos komandos plakatų, ant kurių čia pat bus galima susirinkti ir žaidėjų autografus.

„Sūduva“ per A lygos 32 turus surinko 77 taškus, o antrąją vietą užimantis „Žalgiris“ turi 72 taškus ir jau nebegali pavyti marijampoliečių.

Po šių rungtynių „Sūduvos“ žaidėjai išsiskirstys atostogų ir vėl susirinks 2019-ųjų pradžioje.

Bilietus į „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ rungtynes galima įsigyti bilietai.lt tinklalapyje ir kasose. Jų kainos – vos nuo 1 euro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE