Pagrindinis > Naujienos > Sūduvos krašto močiutės 2019 metus pasitiko su futbolo kamuoliu

Sūduvos krašto močiutės 2019 metus pasitiko su futbolo kamuoliu

Vasario 8 dieną Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje močiutės naujus metus pasitiko su futbolo turnyru „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“. Turnyre dalyvavo 3 Sūduvos močiučių futbolo komandos: Mokolų „Sūduvos močiutės“, Kybartų „Kindermočiutės“ ir Marijampolės „Už sveiką Lietuvą“. Močiučių futbolas žaidžiamas salėje, netradicinių matmenų aikštelėje, 4 prieš 4 su poroloniniu futbolo kamuoliu. 2016 metais Keturvalakiuose startavęs ir jau ketvirtą sezoną pradedantis močiučių futbolo judėjimas įrodo, kad futbolą galima pamilti ir juo mėgautis bet kokiame amžiuje.

Šis Draugiškas močiučių futbolo turnyras, tai vienas iš pasiruošimo etapų prieš artėjantį Lietuvos močiučių futbolo čempionatą „Močiutės už futbolą“, kuris vyks balandžio 13 dieną Keturvalakiuose. Kybartų komandos treneris sakė – „Močiutės į futbolo treniruotes renkasi ir žaidžia, tiesiog degančiomis akimis“.

Turnyre, Viktorijos Svirupskytės-Urkienės treniruojamos  Mokolų miestelio močiutės, vienodu rezultatu 2-1 įveikusios savo varžoves, iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Kybartų „Kindermočiučių“ komandai, kuri po atkaklių rungtynių 3-1 įveikė  Marijampolės „Už sveiką Lietuvą“ komandą.

Rezultatyviausia turnyro žaidėja tapo Mokolų „Sūduvos močiutės“ komandos žaidėja Valentina Laurencike – Viktorova, kuri tunyre įmušė 4 įvarčius.

Futbolo renginyje buvo galima išvysti močiučių anūkus ir antrąsias puses, kurie palaikė savo žmonas besivaržančias futbolo aikštelėje. Didelis noras ir nuostabus artimųjų palaikymas moteris, turinčias anūkų, skatina ne tik aktyviai judėti, bet ir varžytis dėl bendro tikslo.

Turnyrą organizavo ir jame teisėjavo Martynas Karpavičius.

Nuotraukos autorė Viktorija Svirupskytė-Urkienė.

Renginio draugai: Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras, Lietuvos masinio futbolo asociacija, judėjimas „Moterys už futbolą“.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE