Pagrindinis > Naujienos > Susitikime čia, Kvietiškio dvare…

Susitikime čia, Kvietiškio dvare…

 

O šiandien – Marijampolės kolegijoje, kur gruodžio 10 dieną vyko jau tradiciniu tampantis renginys – „Dvaro diena“, arba metų pabaigos puota. Gausų būrį atvykstančių svečių  pasitinka ne tik romantiška kalėdinė aplinka, livrėjomis pasipuošę liokajai (lektoriai Vitas Kirtiklis ir Rimvydas Šoblinskas), maršalka (lektorius Kazys Balickas), garfienė Prančiška Butlerienė, bet ir skambanti 18–19 a. muzika, ant stalų išdėstytos dvaro taisyklės, skoningai paruoštos vaišės (dėstytoja Antanina Laukaitienė ir Viešojo maitinimo programos studentai). Vakaro turinį paįvairino skrajojantis linksmasis paštas, kurį skraidino „Aistuvos“ kultūros klubo studentų grupė.

Skambanti ragų muzika skelbia šventės pradžią. Po grafienės (vakaro vedėja Vida Mickuvienė) ir Kolegijos direktoriaus Vaidoto Viliūno pasveikinimo žodžių susirinkusius palaimino šios mokslo įstaigos kapelionas profesorius Kęstutis Žemaitis, palinkėdamas šviesių, taikingų, ramių Šv. Kalėdų ir gerų ateinančiųjų metų. Šventė pavyko – tokia ir svečių, ir savųjų nuomonė. Daug šviesių akimirkų ir džiaugsmo mums suteikė buvusio auklėtinio, dabar garsaus dainininko Egidijaus Bavikino populiarios operečių arijos ir dainos. Kiekvienas vakaro dalyvis gavo atminimo dovaną – ženkliuką su grafų Butlerių herbu bei atitinkamu, jį palydinčiu tekstu. Kalbėjo ir sveikino susirinkusius miesto meras Vidmantas Brazys, Punsko valsčiaus viršaičio pavaduotojas Jonas Vaičiulis, Marijampolės teritorinės darbo biržos direktorius Kęstutis Šnipas, vyriausybės atstovas Paulius Uleckas ir kiti. Įvairių laikotarpių šokius, nuo renesanso iki baroko, demonstravo istorinio šokio Reverence kolektyvas, o vakaro kulminacija galime vadinti epizodą, kai šokio sūkuryje linksmai šėlo vos ne visa salė, vadovaujama šokių mokytojos  Dainos Misiukevičienės.  Linksmai ir išradingai vyrų žiuri, vadovaujama viešųjų ryšių vyriausiosios specialistės Danguolės Micutienės, įteikė prizus  išraiškingiausių  parėdų ir  skrybėlaičių turėtojams,  ponų porai bei  šmaikščiausiam dvariškiui, kuriuo tapo vakaro svečias solistas Egidijus.

Didžiulis tortas su grafų herbu ir fejerverkais skelbia šventės pabaigą. Lieka gražūs prisiminimai, padėka visiems organizatoriams ir puikiai komandai. Lieka Ateinančiųjų laukimas. Gerų, prasmingų veiklos ir darbo metų.

Vida MICKUVIENĖ, 

lektorė, menų studijų / mokslo klasterio vadovė

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE