Pagrindinis > Naujienos > Tarptautinę mokytojų dieną įteikti apdovanojimai specialistams

Tarptautinę mokytojų dieną įteikti apdovanojimai specialistams

 

Spalio 5-oji minima kaip Tarptautinė mokytojų diena. Ta proga visi Marijampolės savivaldybės pedagogai ir švietimo darbuotojai buvo pakviesti į profesijos dienos minėjimo šventę, kuri vyko Kultūros centre. Čia pedagogai sulaukė daug sveikinimų, padėkų ir apdovanojimų, o renginį vainikavo muzikinė programa, kuri buvo savivaldybės administracijos dovana mokytojams.

Tik atėję Kultūros centro I aukšte svečiai galėjo pasigrožėti dailės pedagogų kūrybos paroda, skirta Tarptautinei mokytojų dienai. Renginį pradėjo Švietimo skyriaus vedėja Asta Vaznienė, vėliau jos sveikinimus tęsė Marijampolės meno mokyklos mokiniai, kurie mokytojams skyrė puikius žodžius ir muzikinius kūrinius.

Vėliau sveikinimo žodžius tarė Marijampolės išrinktoji merė Irena Lunskienė, kuri pradėjo ir apdovanojimų ceremoniją. Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo įteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriui Vidui Juozui Šalaševičiui už nuopelnus puoselėjant Marijampolės profesinio rengimo centrą. Savivaldybės merės padėkos Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo skirtos: Astai Kulbokienei, Želsvos pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotojai, už kūrybingą vadybinį darbą, iniciatyvumą ir aktyvią projektinę veiklą; Vilmai Marcinkevičienei, Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojai, už kryptingą pedagoginę veiklą, ryšių su ugdytinių tėvais plėtojimą ir dėmesingumą įvairių ugdymosi poreikių turintiems ugdytiniams; Redai Pažėrienei, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei, už Marijampolės vardo garsinimą respublikoje, dalyvaujant konkurse „Šviesoforas“ ir kvadrato varžybose; Raselei Sutkauskienei, Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ direktorei, už vadybinę iniciatyvą turtinant ir puoselėjant  lopšelio-darželio edukacines erdves.

LR Seimo nario Dainiaus Gaižausko padėjėjai Viktorija Kriščiūnienė įteikė Švietimo ir mokslo ministerijos padėkas savivaldybės mokytojams: Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro direktorei Meilutei Apanavičienei už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą vadybinį darbą; Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos matematikos mokytojai ekspertei Eglei Danielienei už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą; Marijampolės Sūduvos gimnazijos kūno kultūros mokytojui Valdui Pileckui už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą; Marijampolės meno mokyklos fortepijono specialybės mokytojai Giedrei Stanionienei už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą.

Sveikinimų dalį užbaigė Marijampolės savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Vygantas Dilys, o renginį vainikavo profesionalių džiazo atlikėjų – grupės „The Ditties“ ir pianisto Dmitrijaus Golovanovo nuotaikingas koncertas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Černauskaitės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE