Pagrindinis > Naujienos > „Tauro“ sportininkų medaliai Europos čempionatuose

„Tauro“ sportininkų medaliai Europos čempionatuose

Ispanijoje (Santa Suzanoje) vyko IFBB federacijos Europos Jaunimo, veteranų, moterų ir vyrų čempionatai, kuriuose varžėsi ir aštuoni klubo „Tauras“ sportininkai, atstovaudami Lietuvos rinktinę, sudarytą iš 20 sportininkų.

Šiandien Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda padėkojo klubo „Tauras“ sportininkams, iškovojusiems aukštas prizines vietas, bei jų treneriui Rinaldui Česnaičiui.

Meras džiaugėsi sportininkų aukštais pasiekimais. Sportininkus taip pat pasveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis .

Puikiai tokio lygio varžybose debiutavo klubo „Tauras“ atstovė Laura Stalinkevičiūtė, kuri tapo Europos jaunimo Bikini (16-20 m) čempione. Dar vieną medalį Lietuvai laimėjo ,,Tauro” sportininkas Tadas Čeponis, kuris iškovojo bronzos medalį jaunimo klasikinio kultūrizmo absoliučioje kategorijoje. Per žingsnį iki medalio buvo ir Vilius Petrik, kuris absoliučioje jaunimo kultūrizmo kategorijoje iškovojo ketvirtąją vietą.

Po jaunimo čempionato vyko vyrų ir moterų čempionatai, kur taip pat sužibėjo marijampoliečiai.

Antrą kartą Europos čempionate startavęs Deividas Gūžys (Klasikinės Figūros kategorijoje +175 cm) pasipuošė sidabro medaliu, kaip ir Laura Stalinkevičiūtė startavusi moterų Bikini kategorijoje iki 162 cm.

Šiame čempionate varžėsi per 1200 sportininkų iš 41 šalies.

Visus minėtus sportininkus treniruoja klubo „Tauras“ vyriausiasis treneris Rinaldas Česnaitis, kuris yra ir Lietuvos rinktinės vyr. treneris, bei Tarptautinės kategorijos teisėjas.