Pagrindinis > Naujienos > Pirmą kartą miesto gyventojai buvo pakviesti plaukti už Marijampolę

Pirmą kartą miesto gyventojai buvo pakviesti plaukti už Marijampolę

Marijampolės miesto dienų sportiniai renginiai gegužės 29 dieną prasidėjo sporto mokyklos baseine vykusiu renginiu „Plaukiam už Marijampolę“ . Tris valandas trukusį plaukimą atidarė sporto mokyklos baseino direktorius Rimas Vitkus, pasveikindamas dalyvius ir pristatydamas svečius. Sportinių renginių „Sportuojam už Marijampolę“ ,tradicinio „Bėgam už Marijampolę“ sumanytojas ir iniciatorius, Marijampolės savivaldybės tarybos narys, Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis pasidalino mintimis apie idėjos atsiradimą ir plėtrą, susirinkusiuosius pasveikino Marijampolės savivaldybės  mero pavaduotojas Artūras Visockis ir „Plaukiam už Marijampolę“ organizatorius ,Marijampolės plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubo„Torpedos“ pirmininkas Vilmantas Krasauskas.

Pirmą kartą organizuotame renginyje buvo fiksuojamas dalyvių kiekis ir nuplauktas atstumas. Į baseiną sugužėjo 116 dalyvių, miesto sporto mokyklos auklėtiniai, neįgaliųjų klubo „Siekis“, Marijampolės buriuotojų klubo, šokių studijos „Ldance“ atstovai, Marijampolės plaukimo, bėgimo ir triatlono meistrų klubo „Torpedos“ nariai, miestelėnai ir miesto svečiai. Dalyvių amžius nuo 5 iki 80 metų. Viso žydruosiuose takeliuose už Marijampolę nuplaukta 31100m.

Kiekvienam nuplaukusiam pasirinktą nuotolį norimu būdu dalyviui buvo įteikti atminimo medaliai, kuriuos įsteigė Marijampolės savivaldybė ir „Bėgam už Marijampolę“ organizatoriai.

Renginys buvo nemokamas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE