Pagrindinis > Regione > Kultūra > Teatro mėgėjus vėl sukvietė teatrų šventė Tautkaičiuose

Teatro mėgėjus vėl sukvietė teatrų šventė Tautkaičiuose

Tautkaičiuose vyko Klojimo teatrų šventė „Žolinė 2022“. Tradiciniame mėgėjų teatrų festivalyje šiais metais savo vaidinimais žiūrovus džiugino šventės organizatoriai – Tautkaičių klojimo teatras „GEGNĖ”, Marijampolės kultūros centro Liudvinavo mėgėjų teatras „Žalias sodas”, Kazlų Rūdos savivaldybės Plutiškių mėgėjų teatras ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų teatras „Langas”.

Žolinės dieną šventėn susirinkusius pasveikino Savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris pasidžiaugė, kad Tautkaičiuose jau daug metų puoselėjamos gražios Sekminių šventės ir mėgėjų teatro vaidinimų tradicijos, kurios kasmet sutraukia gražų būrį teatro mylėtojų. Meras padėkojo renginio organizatorei ir „Gegnės“ klojimo teatro, gyvuojančio jau 70 metų, vadovei Onai Miliauskienei bei visai šio mėgėjiškų teatro bendruomenei už šių švenčių organizavimą ir linkėjo, kad Tautkaičiuose dar ilgai gyvuotų klojimo teatras ir būtų tęsiamos šios gražios tradicijos.

Vaidinimais klojimo teatre taip pat džiaugėsi Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, tarybos nariai Alvydas Kirkliauskas, Sigitas Valančius, Romualdas Makauskas, Sasnavos seniūnijos seniūnė Nijolė Smilgienė ir gausus būrys teatro mylėtojų.

Žiūrovams mėgėjų teatrų artistai dovanojo daug puikių emocijų, o gerą šventės nuotaiką kūrė šventės viešnia – renginio vedėja Loreta Songailienė ir nuotaikinga Taukaičių kaimo kapela „Sūduva“.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE